نمايش پست تنها
قديمي December 25th, 2009, 15:46   #60
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام خدمت آقا رضا و نیز خدمت همه دوستان عزیز ، من هم متاسفانه مشکل فوق را مشاهده کردم ( ADSL 128 kb آسیاتک ) و بالا آمدن صفحه اصلی فروم سرمایه بیش از 5 دقیقه طول کشید ! ( ولی دسترسی به سایتهای خارجی با سرعت معمول انجام می شد ) ، پیشنهاد می کنم با توجه به اوضاع و احوال این روزها ، کلیه مطالب سیاسی ، کمی سیاسی و ... در صورت صلاحدید مدیریت محترم فروم ( آقا رضای گل ) از فروم تخصصی مان حذف شود چون شاید این مشکلات که قبلاً به این شدت وجود نداشتند حاصل کار نرم افزار خاصی باشد که وظیفه اش کم کردن سرعت دسترسی به سایتهایی است که مطالب خاصی داشته باشند ...
بهرحال همانطور که قبلاً هم خدمت آقا رضا عرض کردم ، ادامه کار یک فروم تخصصی نیازمند رعایت بعضی مسائل از طرف ارسال کنندگان پستها می باشد و نیز نیازمند پرهیز از ورود به بعضی مسائل بودار که به مذاق بعضی ها خوش نمی آید و ما استفاده کنندگان از این فروم تخصصی ، اینچنین بهای آنرا می پردازیم ...
لطفاً سوءتفاهم نشود عزیزان ... منظورم اشاره به هیچ پست یا تاپیک خاصی نیست ، ولی بهرحال بهتر است برای رفع این مشکل ، به راههای مختلف مقابله با آن فکر کنیم و همه تقصیرها را گردن سرور نیاندازیم ( چون زبان ندارد که از خود دفاع کند و احتمالاً برای سرور فرقی نمی کند که با قند شکن یا بدون قند شکن وارد سرور شویم ) .
امیدوارم با هر روشی که آقا رضا صلاح می دانند ، مشکل فوق سریعتر حل شود و هروقت در جامعه خبری می شود ، دسترسی به سایت ما هم محدود نشود و بعبارت بهتر سایت سرمایه جزء سایتهایی نباشد که در مواقع خاص محدود می شوند ...
نمی دانم والله ، الله اعلم ...
با احترام : Honda

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Honda: