نمايش پست تنها
قديمي April 6th, 2009, 19:38   #22
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

سلام

نظر شخصی من در رابطه با سوال آقا رضا

کلاً ما قبل از هر چیز باید بدونیم سایت سرمایه قصد داره به کدام سمت حرکت کنه و هدف کلی سایت چی هست.

و تنها کسی که میتونه در جهت تنویر افکار عمومی اقدام کنه کاملاً مشخصه.

ببینید آقا رضا شما حدود 5 سال پیش این سایت رو راه اندازی کردید ولی آیا قوانینی که برای بازدید کننده روزی 10

نفر بوده جوابگوی بازدید کننده روزی 600 نفر هم هست؟
بنده شاهد بودم که شما برای هدایت بخش غیر لازم بحث آزاد

یکی از بهترین نیروهاتون رو به مدت 2 سال تلف کردید.شاید دوستان با روش اسکالپ آقا حامد آشنا نباشن ولی برن

ببینند متوجه خواهند شد.من خواستم در جواب استاد بزرگم آقا محسن مطلبی رو که بولد کردم بگم ولی اون موقع

زمانش نبود.آقا رضا شما باید قبول کنید سایت نیاز به حضور مستمر داره و با کاربر مخفی بودن شما و دوستان

هیچ مشکلی حل نمیشه.

شما نیاز دارید خودتون یا اشخاصی که امین هستند در سایت حضور مستمر داشته باشند.برای هدایت مطالب

و جلوگیری از جنجال.پس پیشنهادم بطور شفاف استفاده از تیم مدیرانی است که حضور مستمر تر دارند.

وتغییر قوانین به قوانین سختگیرانه تر و اجرای آن بدون هیچ معذوریتی است.

تا زمانی که شما از مطلب بالا بگذرید همین آش است و همین کاسه.

نکته دوم بحث اعتبار افراد است.ببینید واقعاً لزومی نداره که سایتی که کارش forex است. در قسمت بحث

آزادش اعتباری رد و بدل گردد.و این کار خیلی ها رو به سمت فعالیتهای غیر تخصصی سوق میده.

اعتبار نباید در اختیار همه باشه باید اعتبار دست افرادی باشه که ارزش گذاری بر روی پستها رو بلد باشن.

ضمناً بر خلاف خیلی از دوستان من فکر نمیکنم دلیل ننوشتن آیدی هائی چون غزمر،محمودخان،علیجان و ...

پول باشه.و مطمئنم همه میدونن دلیلش چیزی نبود جز برخورد طلبکارانه و گستاخانه بعضی افراد که کاملاً

مشخص هستند.و تا به حال با ذکر این نکته که فروم جای بحث است از برخورد با ایشان شانه خالی کردید و این

هم معضلی است بس بزرگ که بازهم به خودتون مربوطه.

ارادتمند.