نمايش پست تنها
قديمي September 6th, 2008, 23:53   #27
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها

حالا باز هم نظر خودم رو درباره انتخاب کاربر مجدداً اعلام می کنم:
1- انجام یک نظرسنجی اختصاصی ویژه مدیران (فعلی ، قبلی ، افتخاری) که فکر نمی کنم تعدادشون به ده نفر هم برسه چون بهرحال فکر نکنم مقداری هزینه حتی بدون داشتن اسپانسر از سوی مدیریت سایتی که مدیرانش بدون چشمداشت اینقدر در تلاش و فعالیت هستن کار خاصی باشه. (با عرض معذرت از جناب درزی ، من فکر کنم جای اون پیشنهاد اینجاست نه تقبل هزینه یه قرار دوستانه عمومی دوستان)
ایرادی که به کار وارده دقیقاً در نظرسنجی اول دیده شد ، قرار بود زیر نام کاربر برنده عبارتی درج بشه که با توجه به برنده شدن دو مدیر و داشتن عنوان توسط اونها این عبارت محلی از اعراب پیدا نکرد!!!
و این خود نوعی جنگ نابرابر کاربران با مدیران تا بن دندان مسلح بوده (من برای هر دو عزیز احترام خاصی قائلم و این مورد اصلاً از ارزشهای شما و تلاش مخلصانه جهت پیشرفت دوستان چیزی کم نمیکنه)
2- مشخص نکردن معیار صحیح انتخاب و باری به هر جهت بودن نظرسنجی فقط با اهداف خاص
3- بقیه موارد که از درجه اهمیت بالایی برخوردار نیستن در تاپیک مربوطه ذکر شده.

.
1. جناب سعیدیان حقا که به مربی استقلال رفتی.خدا بگم چی کارت نکنه.کلی خندیدم.(اینا رو به خاطر رفاقتی که باهات دارم گفتم و میدونم که نارحت نمیشی چون میشناسمت)
جناب سعیدیان ببین.بزار یه چیزی رو بهت بگم.کاش میشد یه روز اقا رضا در تالار مدیران رو به روی همه بچه ها میگشود تا میدیدید که در تالار مدیران در مورد انتخاب کاربر برگزیده چه مواردی مطرح شده.باور کن همون موقع که تازه این قضیه داشت پا میگرفت بیشتر مدیران توی تالار مدیران پست زدن و گفتن که اقا رضا مدیران رو در این برنامه شرکت ندید.من مخالف بودم.جناب پیروزی مخالف بود حامد عزیز مخالف بود جناب کندل ترید هم مخالف بود.جناب شاخص هم مخالف بودند.اما اقا رضا یه دلیلی اوردند و گفتند اجازه بدیم که مدیران هم انتخاب بشوند چرا که در اینده مدیران عوض خواهند شد و شاید بهزاد اقبالی دیگه نخواد در سایت سرمایه پست بزنه اما مدیر بعدی بنیادی از بین همین افراد فعال انتخاب میشوند افرادی که به عنوان کاربر برگزیده انتخاب شده اند.
در ضمن ببین دوست خوب من.این برنامه مثل یه بچه نو پاست که باید تجربه کسب کنه.این کار قبلا انجام نشده و تازه داره برگزار میشه.هر برنامه ای هم صد درصد در ابتدا نقص داره.ما باید به هم کمک کنیم تا به یک اصول صحیح و درست در انتخاب کاربر برگزیده برسیم.

2.جناب سعیدیان این اهداف خاص چیه؟باور کنید که هدف اقا رضا از این کار تنها و تنها روحیه دادن به بچه ها برای فعالیت بیشتر در سایت بوده.شما در جایی فرمودید که خیلی ها از نیمه دوم مرداد فعال شدن چون بوی جایزه به مشامشون خورده.من از شما این سوال رو دارم :مگر این برنامه هدفی غیر از این داشت؟هدف هم همین بود که انگیزه ای برای فعالیت بیشتر ایجاد بشه.حالا اگر منظورتون من بودم فکر میکنم شما من رو میشناسید و اگر پست های من رو در مرداد نگاه کنید میبینید که شدیدا از فعالیت من در سایت به خاطر مشکلات شخصی ای که داشتم کاسته شده بود.جناب پیروزی رو هم که همه میشناسن و اصلا این حرف شما در مورد جناب پیروزی صدق نمیکنه.
در هر صورت این حرف هایی که شما اینجا دارید بیان میکنید قبل از برگزاری این برنامه در تالار مدیران بحث شده و باید به تجربه بهترین نتیجه رو بگیریم تا بهترین کاربر انتخاب بشه

یه نکته دیگه اینکه برای من هیچ فرقی بین تالار بنیادی و تکنیکی و دیگر تالارها نیستوهمون قدر که شما رو دوست دارم امیر بابک عزیز،بهزاد پیروزی ،حامد خسروی رو دوست دارم.من هم شهریوری هستم نمیدونم شهریوری ها چه خصوصیاتی دارند اما دوست ندارم کسی از دستم ناراحت باشه.
در پایان باز هم میگم که کاش رضای عزیز یک روز درب تالار مدیران رو به روی همه باز میکرد تا میدید در مورد همه این چیزا صحبت شده قبلا.

در حال حاضر هم بحثی در تالار مدیران در مورد انتخاب افراد داره برگزار میشه که در صورت تایید نهایی مدیران از شرکت در برنامه حذف خواهند شد.
ارادتمند
برادر کوچک شما
بهزاد