نمايش پست تنها
قديمي June 29th, 2010, 12:23   #64
johntaylor
Senior Member

johntaylor's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2009
محل سكونت: earth
تشکر از ايشان: 1,316 بار در 236 پست
johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله AIM به johntaylor ارسال پيغام بوسیله Yahoo به johntaylor
7

درود عزیزان

تجربه شخصی من میگه این گزینه به زودی باعث اتفاقات بدی در سایت میشه. جبهه گیری و دسته بندی ها. رو در رو قرار گرفتن اعضا و خیلی چیزای دیگه. یادمون نرفته که سیستم اعتبار بر اساس رای در چه وبسایتی بسیار همه گیر شد که همه میدونیم و اسمشو نمیتونم بیارم و حالا کافیه بخش نظرات زیر هر لینک رو ببینید که چه جبهه گیری میشه. حتی ممکنه پستهای خوب این وسط قربانی همین جبهه گیریها بشه. برای جلوگیری از این مورد میشه برای کسانیکه زیاد از منفی استفاده میکنن یه محدودیتهایی لحاظ بشه. البته کافی که نیست اما یکیش میتونه باشه. و دیگه اینکه رای کسی که بارها ازش تشکر شده نباید یکسان باشه با کسی که تازه وارد شده. اون تازه وارد هم بسیار محترمه اما باید چندین پست بذاره تا با اصول نقد و تحمل نظر مخالف خوب آشنا بشه بعد. لابد بعد هم باید یه سیستم گزارش تخلف منفی زیاد ! بذاریم .. بعد هم یه بنر که تو رو خدا رعایت کنین ! متاسفاهنه این مشکلی هست که در کارهای گروهی سرزمین ما بسیار زیاده و بارها و بارها تست شده و نتیجه شو چه در فارکس و چه در کارهای تخصصی خودمون دیدیم.
منکر این نمیشم که تغییر لازمه به هر حال اما مثلا با راه اندازی یه محیط برای اعلام نظر همه در رابطه با اعتبار دادن مثبت و منفی به پستها اول فضای اون ایجاد میشد و نظرات جمع آوری میشد و از طرفی فضای فکریش هم ناخودآگاه به وجود میومد در ذهن همه بعد اعمال میشد. وگرنه اون جمله پر رنگ یه گوشه ای تو قالب هم همین کار رو میکرد. کارای دیگه ای هم لازمه مثل
یه چیزی شبیه بورد برای تاپیک سیستمها .. توی اون بورد اخرین اخبار یه سیستم و نو آوریهاش و آخرین ورژن ها لینک میشد که برای یه تاپیک ارزشمندی مثل همیار فرشاد عزیز تازه واردا به تاپیک اسیر لینک سیستم نشن ...
در نهایت امیدوارم عزیزان از این گزینه که اگه درست استفاده بشه نفعش بیشتر از ضررش هست خوب وبهینه استفاده کنن. اول از همه خودم امیدوارم درست ازش استفاده کنم که موجب رنجش و تضییع حق کسی نشه. همه میدونیم قضاوت یکی از دشوارترین کارهاست ...

پایدار باشین عزیزان ...
johntaylor آفلاين است
4 تشکر کننده از johntaylor: