نمايش پست تنها
قديمي May 16th, 2008, 11:05   #26
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xeroF نمايش نوشته ها
خوب حالا این پست هم در مورد سوال خودم:
بعد از لاگين کردن به سايت تمام پستهاي جديد براي من ليست نمي شوند. به عنوان مثال همانطور که در شکل زير ديده مي شود در یک مورد از زمان آخرين بازديد 377 پست اضافه شده ولي در ليست پستهاي جديد فقط 80 پست فهرست شده و در مورد دوم از 224 پست جدید فقط 62 پست نشان داده می شود. تمام تنظيمات کنترل پنل کاربري را چک کردم ولي نتيجه تغييري نکرد. تقريبا مطمئنم که در کنترل پنل يک چيزي بايد تنظيم شود ولي نميدانم دقيقا چه چيز و به چه صورت.

من قبلا روزي سه چهار بار يا بيشتر وارد سايت مي شدم و چون تعداد پستهاي جديد زياد نبود متوجه اين موضوع نشده بودم. ولي مدتي است که به دليل مشغله و گرفتاري معمولا روزي يک بار به سايت سر مي زنم و چون تعداد پستهاي جديد زياد هستند تازه متوجه مسئله شده ام به همين دليل نمي دانم آيا اين موضوع با ارتقاء اسکريپت سايت ارتباط دارد يا نه؟
در صورت امکان يکي از مديران محترم يا دوستان مطلع در مورد چگونگی رفع اين اشکال راهنمايي بفرمايند.
با تشکر
با سلام و تشکر از شما

وقتی شما روی گزینه "ارسالهای جدید" کلیک می کنید، لیست تاپیکهایی که در آنها پست جدید وجود دارد نمایش داده می شود، نه لیست پستهای جدید. با توجه به اینکه ممکن است در هر تاپیک چندین پست نوشته شده باشد، لذا همواره تعداد تاپیکهایی که پست جدید در آنها وجود دارد از تعداد پستهای جدید کمتر (یا مساوی) است. مثلا در تصویر اول تعداد 377 پست جدید در 80 تاپیک نوشته شده است.

لطفا اگر ابهامی هست اعلام کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Reza: