نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2006, 21:36   #1
hossein shariat
Senior Member

hossein shariat's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 1,089 بار در 325 پست
hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)
کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz fx
دوست من خودمم متوجه شدم که اشکال از اين ديال آپيه که استفاده مي کنم . چون مثل اينکه من تنها کسي هستم که اين مشکل رو داشتم .
من تو لرستان هستم و دسترسي به اينترنت بهتر از اين هم ندارم .
چه ميشه کرد ديگه بايد ساخت .
اين نوسان خيلي ناگهاني بود چون من از همون اول با اين اکسپرت کار کردم و اين اولين باري بود که مشکل پيدا مردم .
باز خوب شد که نوسان بعد از خبر زياد بود و تلافي اون ضرر رو درآورد و يه سودي هم کرديم . وگرنه من خيلي دپرس ميشدم .
تشکر از لطفتون .
با ديال آپ امروز حكايت جالبي براي من پيش آمد.ساعت 12 روي خبر پوند اكسپرت را گذاشتم.خدا را شكر تا ثانيه آخر قبل از اعلام خبر اينترنت وصل بود و اكسپرت مديفاي كرد.سر ساعت 12 اينترنت من قطع شد تا ساعت 5/3 اينترنت نداشتم.تو اين مدت كل فحشهايي كه بلد بودم رو به مخابرات دادم وقتي اينترنتم وصل شد ديدم پوزشن باي مدتها بعد از خبر فعال شده و استاپش خورده باز هم خدارا شكر كه هردو فعال نشده و استاپ هر دو نخورده بود اين يعني هماني كه ميگن در ايران ،فاركس علاوه بر ريسكهاي معمول ريسك اينترنت را هم دارد.
اين تجربه هم جالب بود .آقا اگر اينترنت شما هم هندلي است هيچ وقت گذاشتن استاپ را موكول به بعد از گرفتن پوزيشن نكنيد.هيچ معلوم نيست تا لحظه اي ديگر اينترنت شما وصل باشد.خصوصا در زمان گذاشتن پوزيشنهاي آميزينگ(اگر دستي مي گيريد)البته مدتي قبل يك بار هم برق اين بلا را سر من آورد .آن موقع درحساب ريل فكر كنم 2 لات پوزيشن گرفتم تا آمدم استاپ ده تايي را براش بگذارم برق رفت بعد از دو ساعت كه برق آمد آمدم ديدم 30پيپ رفته تو منفي (آقا شانس بدم خدمتتون )
-----------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش :

برای طبقه بندی بهتر مطالب ، این تاپیک بسته شده و ادامه مباحث را می توانید از تاپیکهای زیر پیگیری نمایید :

سوال و جواب و مشكلهاي سخت افزاری : http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5214
معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری : http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5211

کسری

آخرین ويرايش توسط Kasra در September 4th, 2009 و ساعت 15:01
hossein shariat آفلاين است
2 تشکر کننده از hossein shariat: