نمايش پست تنها
قديمي April 5th, 2009, 23:24   #8
kermanforex
Senior Member

kermanforex's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 1,111 بار در 264 پست
kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kermanforex
0

با سلام .
با نظر جناب Cold _ fear موافقم .
بعضی اوقات با افرادی که مثلا مسایل یا استراتژی بیان میکنند جوری برخورد میشه که احترام طرف زیر سوال میره !
بیشتر افراد تازه کار البته جسارت نشود ! چون این افراد توقع دارند زود همه چیز رو یاد بگیرند و فکر میکنند کسی اگر مطالبی رو میگه وظیفه اون شخص است .
مثلا در تاپیکی یکی از دوستان ایجاد کرده است و گفته است یک ماه دیگه استراتژی خود رو اعلام میکنه و دلیل ایجاد تاپیک رو گفته به این دلیل که میخواهد موظف باشد تا یک ماه دیگه کار رو تحویل بده و مطالب رو جمع کند .
همین الان دیدم دوستی به حالت کنایه پست دادند سالی که نکوست از بهارش پیدایست ...
ایا واقعا صاحب این تاپیک این جمله رو ببینه چه حسی بهش دست میده ؟ ایا رمقی واسه وقت گذاشتن میبینه ؟
در جایی دیگر گفتم و الان جناب INDEX اینجا هستند میگم ! ایشون مطالب بسیار بی نظیر و کم یابی در مورد بروکرهای مختلف ! انواع حساب و مسایل مربوط داشتند ولی از بس با بعضی ها در تاپیک های بروکر ها بحث کردند دیگر خیلی وقته مطلبی از ایشون دیده نمیشه !
فکر میکنم با کمی احترام به افراد با تجربه و کسایی که دارن لطف میکنند و در اینجا زحمت میکشند میشه انرژی بیشتری داد تا به کار خودشون ادامه بدهند .
تاپیک های عکس - جک - تفریحی و ..... ثانیه به ثانیه پست داده میشه ولی در تاپیک های دیگه هیچی ! البته این یک پیشنهاد اینجا فروم فارکسی است و میشه به جای وقت اون هم اینقدر زیاد ! هر انچه بلدیم در اختیار همدیگه بزاریم و هر ایده ای و حتی ایدهای کوچک در موردش بحث و تبادل نظر شه ! فروم تخصصی برای همین است فکر میکنم .
اگر نترسیم و ساده ترین ایده خودمون بیان کنیم ! تاپیک های تخصصی و جاهایی که بحث فارکسی داغ شده است بسیار زیاد میشه و در بین همون ها با جمله جمله افراد میشه تجربه کسب کرد ! البته اگر مقداری صبر و احترام برای همدیگه قایل بشیم ! و اگر با چیزی مخالف بودیم سریعا بخواهیم حرف خودمون رو اثبات کنیم هر طور شده ! که در انتها نتیجه ای جز بحث و قفل شدن تاپیک نداره .......

موفق و پایدار باشید و با عرض معذرت اگر زیاد صحبت کردم .
با تشکر.