نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 20:25   #1123
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
نه عزیزم بحث سواد و قدیمی بودن و فراتر بودن و ملی گرا بودن و غرور و ... نیست .
موضوع اینه که همین چند وقت پیش جناب وایپر بعد از زدن تاپیک توهمات تکنیکال پیام خصوصی نوازش دهنده دریافت کردند و نمونه اش هم در مورد خودم چه بسیار .
ایشان اومده موضوعی رو مطرح کرده که یک نفر که تازه از کلاس تکنیکال فارغ التحصیل شده متوجه نمی شه و این حرف ایشون براش حکم فحش ناموسی داشته که مقابله به مثل کرده .
حتی با چشم خودم دیده ام که چطوری یک جغله به دکتر صمدی پریده و ... ، البته این عزیزان خودشون بلدند جواب بدهند و وکیل وصی نمی خواهند ولی خداوکیلی به نظر خود شما این درسته ؟
یا حالا در یک تاپیکی مطلبی عنوان شده و نویسنده اش ناراحت شده از حذف اون، آیا اینکه تا می توانیم خود سانسوری کنیم و ... راه حل نهاییه ؟
نظر شما حذف بود و دلیلش هم فرمودید ، بسیار محترم . ولی آیا واقعا باید تا اون حد از ارایه نظرمون دفاع کنیم که عملا توهین به بقیه ای که این نظر را ندارند بشه ؟
یعنی اجازه نداریم حتی نظرمون رو بدیم و محکوم به ال و بل باید بشیم حتما ؟
یا حرف باباخو صد در صد درسته یا حرف شما ؟
و اگر مثلا حرف شما تایید بشه (با نظر سنجی یا حکم مستقیم مدیریت)یعنی کسانی که نظر من رو داشته اند بهشون توهین شده ؟ البته که نه اگر دو طرف بحث منطقی رو با چیزای دیگه اشتباه نگیرند . و نظر بعضی ها باعث نشه طرف دوم حتی نتونه حرفش رو بزنه.

امیدوارم حرف همدیگر رو فهمیده باشیم و کدروتی نباشه که بهترین دوستان امروز ، مخالفین با ظرفیت گذشته هستند.
با فضای منطقی همگی بهتر خواسته هامون می رسیم .

ارادتمند
جناب بابا خو درود

در همون تاپیک جناب وایپر بنده خودم نیز قصد نطردهی داشتم چون همانطور که اکثر دوستانی که مرا میشناسند میدانند بنده در تریدینگ زیاد پایببند اصول قدیمی و تقریبا نا کارآمد نیستم و همیشه تلاش در تغییر آن داشته ام وقتی بنده در تاپیک جناب دبیر سیاغی یک سری اصول اولیه را زیر سوال بودم بقول شما دیگران فکر کردند ما اقدام به تحریف آیه ایی کرده ایم...

کاری نداریم به این مسائل بگذریم این شد که گفتم اگر در این تاپیک هم پستی بزنیم میریزند سرمون و حالا تا صبح بیا جواب بده آخرشم هیچی به هیچی اینست که میگویم برخی از قدیمیها بدلیل همین دردسرها حوصله پست زدن حرفه ایی را ندارند تا ما که در این مارکت نقطه ایی بیش نیستیم کمی بیاموزیم....

بنده هیچگاه به هیچ یک از اساتید قدیمی و حتی جدید توهینی نکرده ام اما بارها شاهد بی احترامی بی دلیل دیگران به آنها بوده ام و ناراحت از این موضوع این بود که وقتی بحث تاپیکهای اختصاصی در سایت مطرح شد بنده جزء اولین کسانی بودم که شدیدا موافق این قضیه بودم....

بحث سانسور نیست جناب باباخو خودت بشین و قضاوت کن چقدر پست داره تو تالارهای عمومی میخوره که حتی یک هزارمش در تالارهای تخصصی نمیبینی یا اگر میبینی مطلب خاصی نیستند....

من از ابتدا با سانسور و بخش اخبار مخالف نبودم بلکه گفتم 80 درصد تاپیکهای عمومی شده محلی برای وقت گذرانی دیگران و این اصلا خوب نیست خدایی روزی که شما عضو سایت شدی وضع بدین شکل بود؟..

منطق حکم میکنه که این وضع از بیخ و بنیاد اصلاح بشه و دوباره به روزهای اوج سرمایه برگردیم آیا برای شما تریدینگ و مسائل مربوط به بازارهای مالی اهمیت نداره ؟ اگه نداره پس چرا اینجا هستید؟...

بنابراین وظیفه داریم که مسائل مهمتر از سیاست را در همین سایت اصلاح کنیم اینکه این بیاد رییس جمهور بشه یا یکی دیگه چه فرقی به حال من و شما داره ؟ در حالیکه بیکاری و درآمد پایین و زندگی سخت داره بیداد میکنه شما قراره این رو درست کنی؟

بله بنده حرف شما رو کاملا متوجه شدم ولی اینکه ما اینقدر روی مسائل بی نتیجه تعصب داریم رو متوجه نمیشویم نمیدونم چقدر تاریخ رو مطالعه میکنید کمی به عقب برگردید تا ببینید این ره که ما میرویم به ترکستان است رفیق.....

بنده هیچ ناراحتی و دلخوری از کسی ندارم بحث کردید ما هم بحث کردیم اگر حرفهای بنده را توهین خطاب کردید و دیگر به هیچ کدام از عرایض بنده دقت نکردید این دیگر مساله دیگری است ...

امیدوارم متوجه اصل عرایض من شده باشید که اگر شده باشید متوجه میشوید که بنده قصدم خیرخواهی بود برای تداوم دانش نه.....