نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 19:58   #1122
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها
شما هم دوست عزیز بهتره بهتر پستهای قبلی رو مطالعه کنی بنده چندین پست قبل از این عرض کرده بودم که سرمایه غیر از یک سایت خانه ماست که ساعتها داریم توش زندگی میکنیم...

اصلا همین امر که شما اصرار داری یک بخش پسوورد دار برای گروهی از افراد ایجاد بشه توهین محسوب میشه مگر اینکه شما خودت رو جز اعضای خاص و فراتر از بقیه بدونی که احتمالا هم اینجور که از پستهای شما یرمیاد همینجور هست...که خوب این قضیش جداست بگو آقا ما سوادمون بیشتر از بقیست کسی حرفای ما رو نمیفهمه میخوایم یه جا با خودمون خلوت کنیم حوصله ما تازه کارها رو هم ندارید...

در ضمن بنده رو تمام پاسخهایی که به شما میدهم فکر میکنم اینست که شما چند نفر خودتان را مالک بحق سایت اونهم بخاطر افکار ملی گرایانتون میدانید...

چشم بنده از شما و تمام کسانی که باعث رنجشون شدم عذر میخوام ولی امیدوارم شما هم قبل از اینکه این تقاضا رو از من داشتی کمی فکر کرده باشی .....

سپاس از همه دیگر عرضی ندارم .....
نه عزیزم بحث سواد و قدیمی بودن و فراتر بودن و ملی گرا بودن و غرور و ... نیست .
موضوع اینه که همین چند وقت پیش جناب وایپر بعد از زدن تاپیک توهمات تکنیکال پیام خصوصی نوازش دهنده دریافت کردند و نمونه اش هم در مورد خودم چه بسیار .
ایشان اومده موضوعی رو مطرح کرده که یک نفر که تازه از کلاس تکنیکال فارغ التحصیل شده متوجه نمی شه و این حرف ایشون براش حکم فحش ناموسی داشته که مقابله به مثل کرده .
حتی با چشم خودم دیده ام که چطوری یک جغله به دکتر صمدی پریده و ... ، البته این عزیزان خودشون بلدند جواب بدهند و وکیل وصی نمی خواهند ولی خداوکیلی به نظر خود شما این درسته ؟
یا حالا در یک تاپیکی مطلبی عنوان شده و نویسنده اش ناراحت شده از حذف اون، آیا اینکه تا می توانیم خود سانسوری کنیم و ... راه حل نهاییه ؟
نظر شما حذف بود و دلیلش هم فرمودید ، بسیار محترم . ولی آیا واقعا باید تا اون حد از ارایه نظرمون دفاع کنیم که عملا توهین به بقیه ای که این نظر را ندارند بشه ؟
یعنی اجازه نداریم حتی نظرمون رو بدیم و محکوم به ال و بل باید بشیم حتما ؟
یا حرف باباخو صد در صد درسته یا حرف شما ؟
و اگر مثلا حرف شما تایید بشه (با نظر سنجی یا حکم مستقیم مدیریت)یعنی کسانی که نظر من رو داشته اند بهشون توهین شده ؟ البته که نه اگر دو طرف بحث منطقی رو با چیزای دیگه اشتباه نگیرند . و نظر بعضی ها باعث نشه طرف دوم حتی نتونه حرفش رو بزنه.

امیدوارم حرف همدیگر رو فهمیده باشیم و کدروتی نباشه که بهترین دوستان امروز ، مخالفین با ظرفیت گذشته هستند.
با فضای منطقی همگی بهتر خواسته هامون می رسیم .

ارادتمند