نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 18:53   #1114
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها
خواسته های به حق؟
منظورتان کدام خواسته بحق است جناب باباخو؟
دفاع از میهن در یک سایت غیر مربوط به این قضیه؟
کنار بایستم و نظاره گر باشم که امثال شما هر چه دلشان میخواهد بگویند و بعد شما را بخیر و ما را به سلامت...

چنان صحبت می کنید که گویا پرچمدار ملی گرایان از جان گذشته هستید....

جواب من را ندادید وقتی تیشه به ریشه این سایت زدید از کدام مرجع قانونی میخواهید حقتان را بگیرید؟

فکر میکنم سیاست کلی نظام سایت هر چه باشد تشکیل کلوب های سیاسی بنفع شما و دوستان میهن پرستتان نباشد..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقا حرف من این است که اگر مدیران سایت سرمایه فکر می کنند که این سایت اینقدر بی ریشه است و کاربران برای سایت ارزش خاصی قایل نیستند ، همان بهتر که این مسئله مشخص شود و کلیه بخش های غیر تخصصی حذف شود .
ترس برادر مرگه (یه ضرب المثل دیگه) فکر کنم از ترس به سبک ژاپنی ها هاراگیری کنیم خوب باشه .
ولی موضوع ترس از فیلترینگ و ... به نظر من شده چماق و خیلی جاها داره اعمال می شه .
ضمنا در مورد بحث فیلترینگ و ... بخش های مدنی ایجاد شده و قوانینی هم وضع شده . 3 سال پیش در نیروی انتظامی بخشی تخصصی در رابطه با این مسئله درست شده و کلا جرایم اینترنتی و ... حتی شعبه و قاضی مشخص داره و هر ساله عده ای از قضات آشنا به کامپیوتر و ... تخصصی آموزش می بینند .
سایت سرمایه شاید به نظر شما یک سایت تخصصی فارکس باشه ولی به نظر خیلی ها خو نه ایه که داریم توش زندگی می کنیم . مطالب تخصصی اش را از سایتهای دیگه هم میشه پیدا کرد و شما لازم نیست نگران باشید ولی آدم هایی که اومدند توش رو نمی تونید هیچ جا پیدا کنید .
خواسته به حق و ساده این است که بخشی بصورت پسورد دار جهت گروهی از افراد ایجاد بشه .
لانه جاسوسی نمی خواهیم درست کنیم شما هم مسایل اجتماعی ای که هر روز باهاش در ارتباطی را با سیاست و کلوپ و ... قاطی نکن . ببین اصلا من تا حالا تو اون تاپیک یک دونه پست زده ام بعد عصبانی شو .
البته این رو گفتم چون شما گفتی جمله : ببین طرف چی می گه به جای اینکه کی چی می گه رو قبول نداری .
در نهایت فکر کنم به جای سریع جواب دادن به این و اون اگر یک مقدار بنشینی فکر کنی که چی گفتی و دیگران چی می گویند بهتر باشه .
حداقل طوری حرف نمی زنی که به صد ها نفری که پست زدند یا مطالب رو خوندند توهین بشه .(امیدوارم اینقدر بزرگوار باشی که بعدش از همه عذر خواهی کنی)

موفق باشی