نمايش پست تنها
قديمي November 29th, 2008, 17:02   #21
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
توضیح در مورد این بند از قوانین:
هدف از این بند، کاهش نقش شانس در برنده شدن می باشد. نتایج نهایی نیز نشان داد که این بند هیچ مزاحمتی برای برندگان واقعی مسابقه ایجاد نکرد.

آیا وجود این قانون در نتایج هیچیک از شرکت کنندگان تاثیر منفی داشته است؟
با سلام.

یکی از مواردی که من زیاد مسابقه قبلی رو جدی نگرفتم و فقط 6-7 روز کاری روی حساب ترید کردم همین مورد 30% سود بود.

به نظرم این مطلب اصلا ربطی به شانس ندارد !!!!
یعنی اگر ما وارد یک معامله شدیم و ناخواسته پوزیشن زیاد رفت تو سود باید چیکار کنیم ؟ صبر کنیم برگرده تا با سود کم ببیندیم ؟ شاید قیمت اصلا بر نگشت !

این روزها که نوسانات اینقدر بالا رفته.

پس اگر کسی لانگ ترم کار کنه با این قانون برنده محسوب نمیشه چون شانسی سود کرده.

یا مثلا اگر اردر بزاریم بدون استاپ و تارگت . چند روز به چارت دسترسی نداشته باشیم, وقتی بیاییم ببینیم پوزیشنش 700-800 پیپ با لات تقریبا بالا تو سوده چیکار باید بکنیم ؟ صبر کنیم بیاد پایین تا سودش زیاد نشه یا راه دیگه ای هست ؟

درسته که یکی از اهداف مسابقه این هست که ریسک رو کنترل کنیم و .... ولی قبول کنید که در نهایت باز هم حساب دمو همان دمو هست و حساب ریل ریل !

نمیخوام به کسی توهین یا بی احترامی کنم ولی مطمئنم دوستانی که در دوره قبل مقام آوردن امکانش زیر 5% یا شاید هم کمتر باشه که بتونن در حساب ریل چنین نتیجه ای بگیرن , ممطئنا در حساب ریلشون نصف ریسکی که در مسابقه انجام دادند رو نمیکنند ؟
( اگر از برندگان دوره قبل کسی این حرف من رو قبول نداره همینجا اعلام کنه و یک ماه بعد هم استیتمنت حساب ریلش رو بزاره ! )

ارادتمند - مهدی.
موفق باشید.