نمايش پست تنها
قديمي January 18th, 2010, 13:22   #51
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mehrdad-FX نمايش نوشته ها
با سلام به استید سخت افزاری

من با سیستم Power Stop کار میکنم که چارت خیلی شلوغی داره و تو تایم M1 هم که هست و دیگه قوز بالای قوزه، خلاصه حسابی ترتیب چشمهارو میده

مدتیه تو فکر استفاده از TV هستم ولی اصلا با استفاده از کابل راحت نیستم. چند روز پیش تو برنامه Click بی بی سی یه سیستم وایرلس برای ارتباط لپ تاپ با TV معرفی کرد ولی متاسفانه بدون نام و نشان و آدرس. تستش که خیلی جالب بود. سرچ هم کردم چیز خاصی پیدا نکردم. میخواستم ببینم دوستان اطلاعاتی دارن راهنمائی کنن؟

با تشکر

سلام دوست عزیز

به قول معروف هر کسی را بهر کاری ساختند. که این در مورد اجسام و وسایل بیشتر صدق میکنه چون کاربردشون مشخصه.

TV کیفیت مانیتور رو به هیچ وجه نداره. البته نمیدونم منظور شما چه جور تلویزیونیه !

به هر حال بنده قبلا امتحان کردم. 10 سال پیش که مانیتور نداشتم. سیستم رو به TV وصل کرد. که سونی بود و مدل ترینیترون که صفحش واید و 20 اینچ بود.

با اینکه تلویزیونش اصل ژاپن و تصویرش بسیار شفاف بود، اما وقتی به کیس وصل میشد اصلا کیفیت نداشت.

تلویزیونهای جدید هم فکر نمکن خوب جواب بدن مگر اینکه از این تلویزیون گنده ها داشته باشی و سری 5 به بالا باشه. البته این رو حدسی گفتم و پایه علمی نداشت.