نمايش پست تنها
قديمي July 3rd, 2010, 11:22   #33
hesam.124
Senior Member

hesam.124's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2009
محل سكونت: مهم اینه که خوابیم
تشکر از ايشان: 1,898 بار در 364 پست
hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hesam.124
-1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m.shekaarian نمايش نوشته ها
سلام
با قسمت اول حرفاتون موافق نیستم چون فارکس قمار نیست فارکس یه علم هست
می دونید سالها زمان شاید ببره که کسی تو این کار پخته بشه .
چطور برا گرفتن یه لیسانس که نه بار علمی داره نه ضمانت اجرائی حاضریم حداقل 4 سال وقت بگذاریم ولی هنوز کندلو نشناخته میخ واهیم میلیو نر بشیم این که نمیشه
فقط میدونم که اگه طمع نکنید و با درایت و تعداد ترید کم جلو برید شیب صعودی خوبی خواهید داشت
طرز فکر فارکس مثلع قماره یعنی شکسا در دراز مدت به قول معروف تو همانی می شوی که بدان می اندیشی
سلام
مثل اینکه شما اصلاً متوجه منظور من و موضوع تاپیک نشدید
اولاً که کجا بنده گفتم فارکس قماره؟
ثانیاً اگر درصدی احتمال می دادم که دارم قمار می کنم هرگز ترید نمی کردم.
بذارید دوباره رفرش کنیم.
تاپیک از انجایی شروع شد که آمار نشون داد وقتی قمار بازهای قهار که در پوکر جزو قلیل برندگان بودند وارد فارکس شدند باز هم جزو برندگان بودند. (به خاطر هوش بالا- استفاده از کلک هایی که مختص خودشان بود)
بعد اومدیم شباهت ها و نکات مشترک بین کازینو و فارکس را بررسی کردیم - که منظور از اینکار فقط این بود که نشان دهیم اولاً بدون تجربه و یادگرفتن راهکاری خوب نمی توان در این بازار موفق بود و اینکه آنان که موفقند به شباهت قمار بازان راه و چاه خوبی را یاد گرفتند (چون نه کازینو نه فارکس .
ضمناً تمام منظور پست بنده بر این بود که شاید شما تمام قواعد ترید را بدانید. اسپرد - گپ- روند- سواپ- واگرایی و... ولی نتوانی جزو 5 % باشید. درست مثل قمار بازی که تمام قوانین قمار را می داند. ولی قافل از اینکه صد حقه پشت دست حریف مقابل خوابیده است و منتظر یک فرصت مناسب.

در مورد قرمزی هم که مشخص کردم و شما فرمودید- مگر شما از سیستم معاملاتی بنده خبر دارید؟ یا آیا من گفتم چند وقته تو این بازارم؟ آیا گفتم جزو ضرر کنند گانم یا سودکنندگان؟ آیا گفتم طماعم یا قانع؟ ....

به هر حال متوجه منظور جناب عالی نشدم و فکر می کنم از مثالی که بنده زدم این برداشت را کردید که فارکس نوعی قمار است که اصلاً منظور بنده این نیست و من در پی نوشته دوستان مطالبی مرتبط درج کردم..

به هر حال از بذل توجه شما برادر گرامی سپاس گزارم.
با تشکر
hesam.124 آفلاين است پاسخ با نقل قول
10 تشکر کننده از hesam.124: