نمايش پست تنها
قديمي December 19th, 2009, 14:57   #61
aras194
Senior Member

aras194's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 553 بار در 134 پست
aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Konjkav نمايش نوشته ها
ایثار جان لازم نیست حتما در روستاهای دور افتاده بلوچستان باشم بلکه در ناف تهران مرکز مخابراتی
دیالمه!
باورت میشه؟
قبلا تنها شرکتی که میتونست اینجا اینترنت بده شرکت .... بود که با شکمسیری تمام و با کلی منت و چند ماه تو صف بودن ADSL 128k رو ماهی 50.000 میداد کافیه همین الان یه سرچی تو اینترنت بزنید و ببینید که بندگان خدا چند سال برای adsl ذجه میزدند

خداروشکر چند وقتیه چند تا شرکت دیگر هم اومدند و انحصار رو شکوندند.

پ.ن:حالا اگر جای من باشید میفهمید که چرا وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنم و اون آیکون دوتا امپیوتر ADSL
چند تا چشمک میزنه و بعد کانکت میشه قند تو دلم آب میشهi!
فکر کنم وضع من به مراتب بدتر باشه. اونم تقریبا وسطای تهران.
تا سال گذشته که محل سکونت رو عوض نکرده بودم، ADSL با کیفیت خیلی خوبی داشتم اما بعد از تغییر محل سکونت دیگه باید خواب اینترنت پرسرعت رو ببینم.

جریان از این قراره که منطقه ما فیبر نوری هست و هیچ شرکتی ADSL نمیده.
خواستم از داتک وایرلس بگیرم که اونها هم گفتن اون منطقه تحت پوشش نیست ضمن اینکه اگر هم تحت پوشش بود، به هیچ وجه مودم ندارند.
بعدش که وایمکس داتک اومد، اون رو هم میگن فعلا جای خالی نداریم گرچه قیمتش هم مناسب نیست به نظرم.
حالا هم که وایمکس ایرانسل داره میاد، زنگ زدم میگن اون منطقه رو پوشش نمیدیم.

حالا خودتون حساب کنید اگه اینترنت پرسرعت رو ازتون بگیرن و هیچ راهی نباشه چقدر سخته، اونم با این دایال آپ افتضاح که واقعا جون میکنه

واقعا چی باید گفت به این ها ؟!
aras194 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از aras194: