نمايش پست تنها
قديمي August 3rd, 2008, 20:43   #70
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing نمايش نوشته ها
والله من ژنرالز رو بازی نکردم ولی اگه بازی به معنای واقعی استراتژی دوست دارین و حوصله طراحی استراتژی و سیستم رو دارید به شما پیشنهاد می کنم CIVILIZATION رو بازی کنید.من ورژن 2 و 4 اونو کامل بازی کردم.ورژن 4 اون خیلی با حال و سخت هستش و گزینه های زیادی داره که در پیشرفت تمدنوتن باید مد نظر داشته باشید.

پ.ن:فکر می کنم سیاستمدارهای ما اگه یه دور این بازی رو روی سخت ترین حالتش انجام می دادند وضعمون حداقل بهتر از الان بود(چه در اقتصاد چه در سیاست)

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
چرا دور سختش رو بازی کنن؟

من تو بازی های استراتژی از Warcraft خیلی خوشم میاد. بخصوص اگر تحت شبکه بازی بشه که بسیار بسیار جذاب هست

راستی برای سرگرمی میتونید سری به بخش بازی های سایت کمیاب آنلاین بزنید. مطمئناً ضرر نمیکنید

در ضمن آماده هر گونه کل کل هم هستیم
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Chipal نمايش نوشته ها
سلام
از اینهاست که باید کشاورزی کنید و پست آتش نشانی بزارید و ... ؟
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing نمايش نوشته ها

نه اینطوریم نیست که شما می گید
جالبه داشتم این تاپیک رو از اول یه نگاهی بهش می کردم...دیدم که توی صفحه اول حدود یه سال پیش در مورد این بازی صحبت شده...می گم مثل اینکه فقط ما دو تا نیستیم که طرفدار این بازی هستیما

آخرین ويرايش توسط clyde_barrow در August 3rd, 2008 و ساعت 20:48
clyde_barrow آفلاين است پاسخ با نقل قول