نمايش پست تنها
قديمي September 20th, 2009, 01:16   #36
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arteshbod نمايش نوشته ها
سلام و درود

من هم میخواهم به این گروه ملحق بشم اما چند تا سوال دارم :

من تو سرور 4 ثبت نام میکنم بعدش خودم رو توسعه میدم و بعدش ما با هم اتحاد ایجاد میکنیم ؟

یا اینکه از همین اول باید عضو گروه شما بشم ؟

فرقی داره کدوم نژاد رو انتخاب کنیم ؟ یا اینکه کدوم منطقه رو انتخاب کنیم ؟ من میخواهم گولها رو انتخاب کنم به نظر شما چطوره ؟
اسم اتحاد شما چیه ؟ چجوری میشه مخفیگاه ساخت ؟
با تشکر
و اما جواب سوال شما شما اگر بیایید تو گروه ما چون از طریق لینک عضویت ما ثبت نام کردی بعد اینکه 75 نفر بکنی دهکده خودت رو به سرگروه طلا داده میشه که با داشتن طلا یک امتیازات زیادی رو میشه کسب کرد از جمله اعتبار و غیره که باعث میشه گروه ما زودتر پیشرفت کنه و واسه خودش ابر قدرتی بشه تا الان حدود 18 نفر ثبت نام کردن که 5 تا از دوستان واقعا خوب دارن پیش میرن در ضمن نژاد فرقی نداره برای داشتن اتحاد هم یه دو هفته ای کار میبره تا ایجاد کنیم چون نیاز به سفارت سطح سه هست که هنوز امتیازش رو نتونستیم جمع کنیم ولی اگر دوستان همکاری کنن حتما جمع میشه در ضمن برای ساختن مخفیگاه باید منابع داشته باشید تا بتونید ایجاد کنید البته من خودم گولها رو برداشتم چون تو فرووم خودشون خیلی ازشون تعریف میکنن و میگن دفاع خوبی دارن