نمايش پست تنها
قديمي February 11th, 2009, 03:38   #914
dido
Senior Member

dido's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 610 بار در 110 پست
dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
سلام به همه

اصولآ فکر میکنم علاقه به پول وجه مشترک همه انسانهای روی کره زمینه !

و از اونجایی که اینجا سایت "سرمایه " است ، فکر میکنم اعضای اون مجموعه بسیار متنوع و گاهآ متضادی رو شامل میشوند که در یک اشل خیلی کوچکتر میشه گفت نمودی از کل جامعه ما است

( از اساتید دانشگاه تو این سایت داریم تا افراد خیلی کم سواد ، از روحانی و مذهبی تا کمونیست و لائیک و ... )

فکر میکنم یک سری از بحث و جدل ها سر تاپیکی بود که من ایجاد کردم .

اصولآ این رو بگم که به هیچ چیز اعتراضی نداشته و ندارم ولی فکر میکنم اگر قانونی هست باید یکسان اجرا شود .

ولی به نظر میرسد به محض اینکه چند نفری پیدا بشوند که از چیزی خوششان نیاید ، آن مورد خلاف قوانین سایت شناخته میشود !!

اتفاقآ "بحث سیاسی " را کسانی آغاز کردند که بعدآ مدعی شدند که چرا در سایت " بحث سیاسی " میشود !

بنده تاپیکی ایجاد کردم و در آن با صدای بلند گفتم که فقط قصد دارم " عکس های آقای خاتمی " را به نمایش بگذارم .

اما این به مذاق بعضی ها خوش نیامد و با طرح اینکه این موضوع سیاسی است ، مدیریت را برای بستن آن تاپیک تحت فشار گذاشتند ...

( قابل توجه دوستان ، من بعد از ایجاد آن تاپیک بیش ار 20 پیام خصوصی تشکر دریافت کردم )

اگر قرار دادن عکسهای مردی که سابقآ رئیس جمهور ایران بوده و حالا قصد دارد در انتخابات نامزد شود ، مطلب سیاسی شناخته میشود :

- پس چرا قرار دادن عکسهای رئیس جمهور فعلی ! مطلب سیاسی نیست و در خیلی از تاپیک ها دیده میشود ؟؟

- چرا قراردادن عکسهای باراک اوباما چه در دوران نامزدی و چه بعد از ریاست جمهوری و مراسم تحلیف ، مطلب سیاسی به شمار نمیرود ؟؟

- چرا مطالب تندی که در تاپیک " حمایت از برنامه نود " علیه دولت و مسئولان نوشته شد ، سیاسی به حساب نیامد ؟؟

( من شخصآ با هیچکدام از موارد فوق مشکلی ندارم ولی چرا وقتی عده ای تاب دیدن چند قطعه عکس را ندارند ، فورآ در صدد حذف آن بر می آیند ؟ )

آقای خاتمی نه پسر خاله من است و نه قرار است به من پورسانت بدهد .
من فقط دوست داشتم به بهانه مطرح شدن دوباره نام ایشان، مجموعه عکس هایی که از ایشان داشتم را نمایش بدهم .

تا روزی که در فکر حذف نظراتی هستیم که با سلایق ما متفاوت است ، حال و روز بهتری نخواهیم داشت .
راسپوتين جان شما كه زحمت كشيدي عكس خاتمي گذاشتي خوب يه 2 تا دونه هم

عكس پرزيدنت دكتر محمود احمدي نژاد هم بقلش ميزاشتي.مگه اين 2 شخصيت

بسيار برجستهفرقيم ميكنن.هر دو يه....