نمايش پست تنها
قديمي January 22nd, 2009, 22:21   #215
arman1548
Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 127 بار در 49 پست
arman1548 (سطح 0)
0

سلام دوستان،

من چند شب پیش و در لحظات اولیه شروع به کار بازار پوزیشن پوند/ین باز کردم که در همان ابتدا 25 پیپ در سود رفت

اما از آنجا که منو خیلی حریصتر از این حرفها دید سریع برگشت و همینطور اومد پائینتر و پائینتر و از اونجایی که به من

برخورده بود اونو نبستم اما اون از من هم لجبازتر بود و به قول داریوش حرکت از این بیش شتابان کنیم و سرعتشو در

جهت عکس برای مخالفت با من بیشتر و بیشتر کرد تا اینکه حساب 1260 دلاری منو به 400 دلار رسوند (دیروز) و من

هم امروز آمده بودم که به علامت تسلیم دستمو بالا کنم.و ادامه ندم .اما قبل از نوشتن این مطلب یک فکری به

ذهنم رسید ( دوباره لجبازی با بازار) . یک پوزیشن باز کردم دوباره با همون جفت ارز پوند/ین و بدون استاپ و تیک

پروفیت رو روی 1200 پیپ تنظیم کردم و اینگونه دیگه کاری به بازار ندارم هر وقت خودش خواست پوزیشن منو میبنده.

به نظر شما من با این همه مشکلات و درگیری های روانی و احساسی میتونم در معامله موفق بشم؟

من فکر میکنم اول باید با خودم مبارزه کنم و بعد با بازار هر کسی بر خود مسلط شود قطعا بر بازار هم میتواند مسلط

شود اینو مطمئنم. در حال حاضر که اینو مینویسم معامله من 47 پیپ در سود هستش اما دیگه چه سود؟

البته اینو اطمینان دارم که داره دوباره قیمت برمیگرده و پوند و ین رو خریدم اما دیگه کاری بهش ندارم یا باید 1200 تا رو

بزنه یا ناک اوتم کنه و یا زمان مسابقه تموم بشه.

موفق باشید
arman1548 آفلاين است