موضوع: گاز لوله
نمايش پست تنها
قديمي August 19th, 2004, 11:11   #6
حسين مختاري
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2004
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
حسين مختاري (سطح 0)
0

به همه دوستان سلام و عرض ادب،
آنچه در بازار بورس تهران برای من به تجربه ثابت شده اینکه برنده اصلی کسی که از یک حوصله و صبر آگاهانه برخورداره و منتظر فرست می مونه تا به موقع طور ماهیگیری خودشو بندازه تو آب ، بخصوص اگر اون آب کمی گلالود باشه ، چند روز پیش تو یکی از روزنامه های اقتصادی میخوندم که تجربه یک خانمی که سالها توی بورس فعالیت میکرد رو نوشته بود ، این خانم گفته بود که تو روزهای 11 سپتامر که مردم هجوم اورده بودن که سهامشونو بفروشند من سرمایم رو گذاشتم تو بورس و تا تونستم به قیمت مفت سهام خریدم بعد از این که آبها از آسیاب افتاد 40 برابر سرمایم سود کردم . این خانم به نظر من دیده آب گلالود شده العان وقت ماهی گرفتن و طورشو انداخته تو آب که نتیجه اون رو هم گرفته .
عرض کنم که چند وقت پیش تو سایت پارس نیوز تحلیلی راجع به گازلوله نوشته بود که به عنوان کلید بهشت از اون یاد کرده بود و طبق شنیده ها این سهم تا 14000 تومان بالا خواهد رفت و با یک افزایش سرمایه با قیمت 6000 تومان باز خواهد شد ، این از آینده این سهم ، پس هرکی داره خوب بهش بچسبه و حتی اگه میتونه از تو ذهنش داشتن این سهم رو پاک کنه که مبادا وسوسه فروش اونو داشته باشه ، موفق و پیروز باشید.
حسين مختاري آفلاين است پاسخ با نقل قول