نمايش پست تنها
قديمي August 8th, 2009, 13:38   #38
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
با سلام به نیروانای عزیز
داداش این نیش اول شما نیست، قبلاً هم ما رو مورد عنایت خودت قرار داده بودی اخوی! ممنونم.
اما بذار مطلبی رو بگم خدمت شما و سایر دوستان:

بنده دستم رو دکمه Delete نیست، بلکه فقط سعی کرده ام از حق و حقوق کاربران حق شناس ایرانی دفاع کنم.
ایکاش دوستانی که بارها از بنده خواسته اند تا فلان اکسپرت و اندیکاتور را که بابتش دهها بلکه صدها دلار هزینه کرده اند، از سایت حذف کنم، اینجا مطلب مرا تایید کنند.
بنده ضمن احترام به مدیریت سایت، باید علناً اعلام کنم که اقدامات بنده بیشتر برای رعایت قانون و حقوق فردی و تجاری است و نه مدیریت یک طرفه برای سایت.
دوست من، شما تا زمانیکه عینک بدبینی به چشم دارید، هیچوقت اقدامات شخصی مثل بنده را مثبت تلقی نخواهید کرد.

در هر صورت بد نیست هممون به این کلام معصوم ذره ای توجه می داشتیم:
"هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز نپسند"

ذره ای خودتان را جای تولید کنندگان این محصولات و از آنها مهمتر خود را جای خریدارانی بگذارید که بابت این محصولات(هرچند اسکم و مزخرف)، هزینه پرداخت میکنند.
با سلام خدمت دوستان گرامی .

مرسی امیربابک عزیز از جوابتون . البته قبلا یادم نمیاد در رابطه با انتقاد شما مطرح کرده باشم . ولی بهر صورت کار شما درسته و من شکلی در اون ندارم اما ، در بالا هم خدمت شما و دوستان فرمودم ، وقتی اکسپرتی روی سایت قرار داده میشه برای اینه که چند نفر اون رو تست کنن بهترین تنظیماتش رو بدست بیارند ، و بهرصورت به نوعی از اون منتفع بشوند . اصلا ما اینجا برای همین جمع شدیم .

شما گفتید که آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نپسند درسته ؟ الان من چند تا سوال از شما که این حرف رو میزنی و مطمئن که خرما خوردید و میگید نخورید می پرسم : آنتی ویروس شما ****** شده ؟ ماکروسافت آفیس شما ****** شده ؟ نسخه ویندوز شما اگر لپتاپه که هچی تازه اگر داس نباشه ****** نشده ؟ نسخه پی دی افی که داری ****** نشده ؟ نسخه وین رار که برای فشرده سازیه ****** نشده ؟ نسخه نمیدونم استفاده میکنی یا نه ادونس گتی که دارید ****** نشده ؟ نسخه ..... ****** نشده ؟

من بالا هم خدمت شما عرض کردم ، وضع ما فعلا همینه . اونی که میبینی توی یک کشور خارجی یک اندیکاتور رو بیست دلار میخره و براش اهمیتی نداره اولا همه جور ساپورتی رو داره دوما روزی دویست دلار در آمد داره . ما توی ایران هیچ کدوم اینها رو نداریم . داریم امیر بابک عزیز ؟ . قوانین خوبه اما واقع بینی از اون هم بهتره .

کلام آخر ، حرف شما از نظر منطق درسته و قانونی . اما یک قضیه ای هست در اکثر جاها از اون استفاده میشه . قصدم توهین به شخص خاصی نیست فقط یک ضرب المثل رو مطرح میکنم . به این کار میگن "شترمرغی " حساب کردن . یعنی چی ، یعنی جنس و قانون شتریه ، پول ساپورت و شرایط مرغی . و تا وضع ما اینه ، این قانون و این رفتار ، با یک عینک واقع بینی و نه بد بینی به قول شما ، یک عمل منفی دیده میشه .

قصدم ادامه این بحث نیست . از این پست به بعد هرچی هم که گفته بشه تکرار مکررات خواهد بود .
من آنچه شرط بلاغت است با شما میگویم ، شما خواه از سخنم پند گیر ، خواه ملال .

با تشکر ، نیروانا
بدرود .