نمايش پست تنها
قديمي September 21st, 2009, 16:19   #84
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

با سلام
جناب نیروانا خدمت شما عرض شود که این برنامه برمیگرده به شبکه های دیتای روی ماهواره ها(مخصوصا W3 ) که اون هم "بی مایه فتیره". اگه کارت رسیور توی پی سی داشته باشید متونید هم از همون روش دانلود آفلاین استفاده کنید و هم با درخواست از یه ارائه دهنده این خدمات برا مدت محدود و حجم محدود امکان دریافت از ماهواره رو داشته باشید که این هم نه تنها از ماهواره برا شما بلکه برای همه ارسال میشه و با برنامه هایی مثل "اسکای گربر " با وارد کردن مک آدرس میشه تمام اطلاعات دریافتی توسط یه مک آدرس خاص رو هم زمان با دانلود وی دریافت کرد و اصل دانلود آفلاین هم از همینجا سر منشا میگیره. بحر حال از اونجایی که نام بردن از سایت یا جای خاصی که این خدمات رو ارائه میدن، تبلیغ محسوب میشه، شرمنده. ولی این هم قابل توجه که بدرد کسایی میخوره که سرعت دریافتشون افتضاحه و یا کلا دسترسی به سرویس پرسرعت از خط تلفن ندارن. چون اولا که هزینه خیلی بالایی بر میداره و دوم اینکه توی ایران با مشکلات خاص خودش مواجه هست.از لحاظ امنیت هم پایین تره. مثل مقایسه بی سیم و تلفن خطی.
اگه تصمیم به همیچین کاری هم گرفتید حتما با پروگسی های خیلی مطمئن که اون هم مایه خودش رو میخاد وصل بشین تا کد گذاری خاص خودش رو داشته باشه و کمتر کسی بتونه اطلاعاتتون رو هک کنه .
در ضمن دوستایی هم که از شبکه فارکس استفاده میکنن باید زبون عربیشون خیلی خوب باشه. چون تا اونجا که من میدونم با اون زبون کار میکنه. ولی سی ان بی سی و بلومبرگ برا سی اف دی و بورس فوق العاده هستن که از اینترنت قابل دریافت هست. پس چندان سودی نداره که مثلا یه چیزی حدود 100 هزار تومن ناقابل رو خرجش کنیم که شبکه های ماهواره ای رو هم داشته باشیم. اگه اهل فن باشیم که من نیستم اکثر اطلاعات بسرعت در اینترنت قابل دسترسی هست و قابل بازخونی ؛ نه مثل ماهواره که اگه شنیدی که شنیدی اگه نه پس تا خبر بعد. در ضمن وقتی پی سی شما قابلیت دریافت شبکه های ماهواره ای رو داشته باشه دیگه مشتری های جدیدی مثل اهل بیت هم برا اتاق شما پیدا میشه که مثلا:" فلان فیلم رو فلان شبکه فلان ساعت میده...... داداشی میشه ببینیم". من که سر همین چیزا با خانمم مشکل پیدا کردم و کلا جمعش کردم گذاشتم کنار.
بهر حال صلاح کار خویش خسروان دانند.
ehsanshok آفلاين است پاسخ با نقل قول