نمايش پست تنها
قديمي January 17th, 2008, 18:07   #28
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

اول اینکه در همان ابتدای ایجاد اون تاپیک اظهار پشیمانی کردم بخاطر پست دوم خودم بود که در مورد یکی از دوستان انتقاد کرده بودم و ایشان ظاهرا پست رو ندید و من گفتم شاید خیری در کار بوده و گفتم اگر صلاح میدانید حذف بشه.
اما فاصله اون پیام و این جریانات حدود یک ماه میشه و ربطی به موارد اخیر نداره. این تا اینجا.
در ضمن من در تاپیک مدیریت سرمایه فقط بخاطر آرامش طرفین دعوا و حامیان آنها گفتم به این تاپیک نقل مکان کنند تا هم مسیر اون تاپیک به حالت عادی برگرده و هم اینکه افراد با دیدن پست اول اون تاپیک "نقد کنیم نقد شویم" با آرامش و بدور از احساسات همدیگه رو نقد کنند.
همچنین باز هم اعلام می کنم روشن شدن مسائل در کمال احترام طرفین برای من با بند هشتم شما مغایرت داره. همانطور که شما و دیگران با خواندن مطالب یکی از طرفهای درگیر هیچگونه بی احترامی در آن ندیدیم و آن پست ها رو حذف نکردید ، من هم با خواندن پست های امروز صبح طرف دوم اون رو در کمال ادب و اطلاع رسانی و پاسخ به طرف اول دیدم.
پس چرا باید تبعیض قائل شد که پست طرف اول رو همه ببینند و ذهنیت خود را نسبت به طرف دوم بد کنند و اون پست حذف نشود ولی به محض زدن پست نفر دوم در کمتر از سه ساعت حذف شود. واقعاً اینه معنی عدالت؟ یا جانبداری صرف از یک طرف ماجرا.
باور کنید من هیچ آشنایی با طرف دوم که تازه اونو شناختم نداشته و ندارم و در ضمن هیچ کدورتی هم از طرف دوم کما اینکه در تعاونی هم عضو هستم. اصلاً من تازه کار رو چه به وارد شدن به این مسائل. اما چیزی که شدیدا در مقابلش واکنش نشون میدم اینه که نمی تونم بی عدالتی رو تحمل کنم. اونهم در محیطی آموزشی و اظهار نظر ملایم شده دو طرف ماجرا.
بهرحال کلید حل ماجرا این است (چون در غیر اینصورت هرکدام از ما حرف خود را میزنیم و دیگران هم بخاطر ارتباطات گذشته و برخی بخاطر حفظ موقعیت خود و .... یا ساکت میشوند یا بی جهت حمایت می کنند):::
"وجدان یگانه محکمه ایست که نیاز به قاضی ندارد."
یا حق
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Gh.Saeadian: