نمايش پست تنها
قديمي January 21st, 2009, 15:35   #161
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

بسیاری از بروکرها، در هنگام افتتاح حساب از تریدر یک شماره موبایل هم می خواهند. در هنگام برداشت یک پیام به موبایل فرستاده میشه که مثلا حاوی یک پسورد هست و تریدر اون پسورد رو مجددا باید وارد کنه تا ترنسفر پول تایید بشه. با این راه حل، دیگه حساب غیر قابل هک شدن خواهد بود. مگر اینکه آقای هکر، بیاد گوشی موبایل شما رو هم بدزده !!!

بروکرهایی که با موبایل کار نمی کنند، مثل فیبوگروپ، به راحتی میشه با اونها مکاتبه کرد و درخواست کرد که هنگام برداشت با شما تماس بگیرند و پس از گرفتن تائیدیه، پول Send بشه. همه بروکرها اینکار را خواهند کرد، زیرا اصل هر کاری مشتری مداری است.

البته، برداشت غیرمجاز از حساب بدون تائیدیه تلفن هم کار ساده ای نیست. چون باید درخواست امضا بشه و مطمئن باشید که office بروکر اون امضا رو چک خواهد کرد.

بهر حال، باید موارد امنیتی را بسیار در نظر داشته باشید. از دوستانی که لینوکس را پیشنهاد می دهند دعوت می کنم که بیایند و اصولی آموزش دهند. مثلا من از چه ورژنی استفاده کنم تا بتونم بدون هیچ دردسری متاتریدر رو نصب کنم؟ یکی از دوستان یک زمانی آمدند و توضیح دادند، اما راه حل ایشان از برنامه نویسی هم سخت تر بود!

یعنی میخوام بگم که یک ورژنی از لینوکس را بفرمایید که خیلی راحت و بدون دردسر بشود برنامه را بر روی آن نصب کرد. نه اینکه برویم در رجیستری و کلی دستکاری کنیم.

بنده در آرشیوم لینوکس فدورا، Suse ، Ubunto را دارم. چندتا سی دی دیگر هم دارم که یک چیزایی نوشته!

پس از دوستان لینوکسی همینجا دعوت می کنیم که تشریف بیاورند و اطلاعاتی به ما بدهند.

آخرین ويرايش توسط I.N.D.E.X در January 21st, 2009 و ساعت 15:38
I.N.D.E.X آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از I.N.D.E.X: