نمايش پست تنها
قديمي May 11th, 2009, 18:12   #1029
Dark knight
Member

Dark knight's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 1,202 بار در 262 پست
Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من به مدیریت جناب وحید خان اعتراض دارم، این چه وضعیه که ایشون راه انداخته؟

اگر می خواهید بریم دیگه پست نزنیم، اینجا پولی به ما داده نمی شه که اینهمه توهین و تحقیر و تحمل کنیم، من نوشتم خانم های تهرانی زیاد آفتاب می گیرن یا سرکه زیاد می خورند تا لاغر بشوند ایشون به من پیغام خصوصی دادند که منبع ذکر کنیم.

آخه این یعنی چی؟ پست جک می زنم یا طنز که هیچ مشکلی نداره ایشون میاد حذف می کنه، چند روز پیش من از یه سایت فیلتر نشده در جمهوری اسلامی که خیلی هم سخت گیرتر از این سایت هست یک مطلب رو عیناً کپی کردم اینجا بدون تغییر ایشون اومده پاک کرده، آخه این چه معنی می ده؟

اگر می خواهید کسی پست نزنه اعلام کنید، من یکی با کمال میل دیگه پست نمی زنم، احتیاجی هم به محدود کردن دسترسیم نیست، خودم نمی زنم فقط شما همین جا اعلام کنید.
بابا البرز جان بیکاری آخه پست میزنی بی خودی اعصاب خودتو خورد میکنی این همه پیشنهاد دادی انتقاد کردی رفتی بالا امدی پایین آخرش چی شد ببین برادر من رک بهت بگم آقا رضا اصلا از تالار غیر تخصصی خوشش نمیاد و هدفش فقط بالا بردن ارتقاء تالار های تخصصی هست یا اگر خوشبیانه بخواهیم قضاوت کنیم باید کفه سمت تالار تخصصی سنگین تر از کفه ترازو تالار غیر تخصصی باشه لذا زیاد ناراحت نمیشه هیچ خوشحال هم خواهند شد که شما دیگه در این تالار پست نزنی چون اگر غیر از این بود به نظرات شما توجه میکرد بنابراین صلاح مملکت خویش را خسروان دانند بنده هم پشت دستم را داغ کردم که دیگه در این تالار پست ارسال نکنم حتی اگر جنبه آموزشی داشته باشه چون فقط باعث اعصاب خورد کنی خودم خواهد شد به شما هم برای راحتی اعصاب و روان هیچ توصیه ای نمیکنم چون خودت ماشالله عاقل و بالغ هستی
آقا رضا اگر اشتباه میکنم بفرمایید !

آخرین ويرايش توسط Dark knight در May 11th, 2009 و ساعت 18:24
Dark knight آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Dark knight: