نمايش پست تنها
قديمي September 24th, 2008, 15:50   #17
mdavodi
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: محمودآباد
تشکر از ايشان: 757 بار در 167 پست
mdavodi (سطح 1)mdavodi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله MSN به mdavodi
Cool

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mehdi-miri نمايش نوشته ها
با سلام و تشكر از مديريت محترم سايت بابت برگزاري مسابقات جهت بالا بردن توان شركت كنندگان

نظر بنده در خصوص شرايط برگزاري تنها ملاك بالانس مي باشد چون با مبلغ 500 دلار و لوريج 1 به 100 معامله گر خود بايد حساب تحمل سرمايه و ضررهاي احتمالي را بنمايد .
در صورت اعمال ساير شرايط هم شرايط براي داوري زمانبر و دشوار خواهد شد و هم ذهن تريدر مشغول كنترل چندين پارامتر مي شود در حاليكه در دنياي واقعي ذهن او مي بايست فقط درگير بالانس باشد.

با احترام و تشكر مجدد
با سلام به همه دوستان
با تشکر از جناب میری عزیز باید مطلبی رو عرض کنم. هدف مسابقه "افزایش تجربه شرکت کنندگان و ارتقاء مهارت آنها در تحلیل بازار، مدیریت سرمایه و کنترل احساسات" ولی اگر ملاک رو فقط بر اساس بالانس بذاریم فقط می تونه جنبه هیجان و سرگرمی رو بالا ببره. چون اکثر دوستان مدیریت سرمایه رو لحاظ نمی کنن.

بهتره قبل از اینکه شرایطی رو تعیین کنیم در مورد مدیریت سرمایه فکر کنیم اگر من مدیریت سرمایه رو رعایت کنم دیگه نیازی نیست نگران دراداون و تیک پروفیت باشم. چون سیستمم بهم میگه چقدر استاپ بزارم . حالا اگه سیستمم 10 تا معامله رو پشت هم با ضرر ببنده دیگه باید برم ببینم چرا سیستمم ضرر میده.
تو دوره قبلی که افتخار داوری رو داشتم دیدم دوستانی استاپ نمی ذارن یا اگر می ذارن هی استاپ رو بزرگتر می کنن. این یعنی اصرار بر یک پوزیشن. آخرشم معلومه دیگه ...

به نظر منم قوانین آلپاری مناسبه تمامی پوزیشن ها ساعت 24 بسته بشه و دوباره باز بشه. در ضمن حداقل دراداون در طول مسابقه یعنی همون ضرر شناور بود چی بود نمی دونم ولی اونم ملاک باشه.

حالا تا نظر دوستان چی باشه.
mdavodi آفلاين است
5 تشکر کننده از mdavodi: