نمايش پست تنها
قديمي December 27th, 2013, 15:41   #60
AbarEnsan
Senior Member

AbarEnsan's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: احتمالا دنیا
تشکر از ايشان: 2,172 بار در 488 پست
AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)
0

سلام سلام
فکر کنم آی دی "eskletor" (اگر درست یادم باشه) اینجوری دو بار سلام میداد.
از دیدن ID های آشنا همیشه خوشحال میشم. انگار که یه دوست رو بعد چند سال دیده باشم....

اول اینکه کمی با اظهارات خانم شیخی موافقم . دوری از سرمایه برای من فرصتی ایجاد کرد که به جای سفر در بیرون (کلاسها و سایتها و ....) سری به درون خودم و کنکاش در روحیات و معاملات و .... خودم داشته باشم و پس از ماهها و سالها ، پیشرفت آرام آرام در کارم تجلی پیدا کنه .مدتی هست که سود نسبتا خوبی با ریسک و دراداون بسیار قابل قبول از بازار دارم و شاید بخش اعظمی از این پیشرفت (جدای از شاگردی پیش اساتید) حاصل دوری از سایتها و مطالب گوناگون و بمباران اطلاعاتی هر روزه هستش .

بریم سر اصل مطلب:
تا حالا فکر کردید که چرا "سرمایه" علی رغم اینکه فعالیتی در اون جریان نداره هنوز آپه؟ آیا غیر از اینه که بالا نگاه داشتن این سایت برای آقا رضا هزینه داره؟ پس حتما منظوری برای این کار وجود داره.
من امروز متوجه چیزی شدم که اگر درست باشه خیلی از ماها یه معذرت خواهی به آقا رضا (مدیر سایت) بدهکار میشیم.... احتمالا دلیل اینکه این سایت هنوز بابتش هزینه پرداخت میشه و آپه اینه که همه ما توانایی دیدن تقریبا تمامی پستها و تاپیکهای سابق رو داریم ولی از یه راه میانبر. حتما آقا رضا اینو میدونه و برای اینکه سایت رو از ف---ل--تر شدن محافظت کنه چیزی نمیگه ولی راه رو هم برای دیدن صفحات به طور کامل نبسته.

اگر آقا رضا موافقت خودش رو در اینجا یا پیام خصوصی ابراز کردند من این راه میانبر رو اینجا اعلام میکنم.

همیشه شاد و پرسود باشید