نمايش پست تنها
قديمي April 5th, 2009, 00:39   #987
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

سئوالی که مدتهاست من دارم اینه که چرا ما یک تالار اختصاصی با 16 عدد تاپیک فقط در مورد "چنگال اندروز" داریم؟

در صورتی که براساس بند 7 قوانین سایت ما نمی تونیم تاپیک های مشابه ایجاد کنیم :

7. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه، متعدد یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

و اگر هم قرار باشه چنین کاری رو انجام بدیم چرا باید در مورد چنگال اندروز این کار رو انجام بدیم و اینهمه تاپیک فقط فقط در مورد یک موضوع و یک استراتژی داشته باشیم.

چرا ما یک تالار در مورد استراتژی هایی که برپایه موینگ اوریج هاست ندارم!!!؟؟؟

من خودم به شخصه تا حالا بیشتر از 15 تا تاپیک فقط در مورد موینگ ها خوندم و یا استراتژی هایی که پایه و اساس اونها موینگ ها هستند و یا از تقاطع موینگ ها بهره می برند.

و یا همینطور خطوط روند و دایورجنس اگر از روی انصاف هم بخواهیم نظر بدیم چنگال اندروز به نوعی زیرشاخه ای از خطوط روند هستند، چرا ما نیامده ایم برای خطوط روند تالار جداگانه بزنیم و چنگال اندروز رو زیرشاخه این تالار قرار بدیم؟؟؟؟؟

بنظر من یا ما باید حداقل برای استراتژیهای برپایه موینگ اوریج و خطوط روند تالارهای مجزا داشته باشیم (بدلیل تعددی که این استراتژی ها دارند) نه روشی مثل چنگال اندروز که اگر آمار بگیریم کمتر کسی از اون استفاده می کنه.

بنظر من کلیه تاپیک های این تالار رو باهم ادغام کنید و تالار رو هم حذف کنید.