نمايش پست تنها
قديمي March 22nd, 2009, 13:38   #978
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را به همه دوستان تبریک عرض می کنم و امیدوارم سالی سراسر شادی و موفقیت در پیش داشته باشید.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
با سلام
امیدوارم در سال نو موفق و موید باشید
پیشنهادی که دارم از این قراره:
هر چند وقت یکبار مثلا هر 8 ماه یا 6 ماه قالب سایت را عوض کنید و با شکل و شمایل جدید .
اگر هم امکان پذیر نیست حد اقل رنگ پس زمینه سایت رو هر از گاهی تغییر بدهید این حالتی که الان داره واقعا تکراری شده حتی فیبو هم قالب سایت شو عوض کرده و در خیلی از سایتها این عمل مرسوم هست . خیلی ازاعضای این سایت حداقل روزی 7-8 ساعت انلاین هستند و این مسئله میتونه براشون اهمیت داشته باشه. مثلا از رنگهایی شبیه کرم روشن یا سبز روشن یا هر رنگ دیگه ای استفاده بشه.
در کل پیشنهاد من اینه که قالب و یا حد اقل رنگ پس زمینه هر از گاهی عوض شود.
با تشکر

قالب فعلی سایت پس از بررسی و تست ده‌ها قالب انتخاب شد و تلاش بر این بود که علاوه بر زیبایی قالب، طراحی و انتخاب رنگها بگونه ای باشد که کمترین فشار و خستگی را به چشم وارد کند.

پس از انتخاب این قالب نیز تغییراتی در جهت تناسب سایز نوشته ها، فاصله سطرها و . . . در قالب انجام شد. به مرور و با اضافه شدن امکانات جدید به vBulletin، قالب نیز بر اساس نسخه های جدید تغییر کرد.

خلاصه اینکه قالب فعلی نتیجه دهها ساعت کار و زحمت می باشد و تعویض کلی آن در شرایط فعلی امکان پذیر نیست. البته تغییر برخی رنگها (مانند رنگ زمینه) امکان پذیر است. اما به نظر من ترکیب فعلی رنگها آرامش بخش و زیباست.

از پیشنهاد شما تشکر می کنم.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Alifar نمايش نوشته ها
ضمن تبریک سال نو
با سلام

میخواستم کارکاه سیستم corection's systemرو راه بندازم اما امکان باز کردن تاپیک جدید در اون تالار برای من فراهم نیست از مدیریت سایت خواهشمند است رسیدگی بفرمایند
مشکلی از نظر سطح دسترسی برای شما وجود ندارد. لطفا دوباره سعی کنید و اگر مشکل حل نشد اعلام کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول