نمايش پست تنها
قديمي November 23rd, 2009, 11:55   #192
archfx
Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 12 بار در 7 پست
archfx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله tim1340 نمايش نوشته ها
دوست عزیز archfx عین چیزی که اینجا نوشته اید را به شرکت و قسمت فنی بگویید .نیازی به حرفهای تکنیکی نیست.برای چک کردن هر فایل روی ان کلیک راست کرده و گزینه property را انتخاب کنید.اطلاعات مربوطه مانند
زمان نصب و یا زمان ساخت و دیگر چیزها را یادداشت کنید.اگر مربوط به شرکت میکروسافت است به سایت ان رفته
و اسم فایل را در بخش سرچ(جستجو)وارد کنید و اندازه فایل و تاریخ نشر و یا مکان نصب ان را مقایسه کنید.اگر
تفاوتی وجود داشت احتمال الودگی ان است و میتوانید در وب طریقه حل ان و یا حتی از سایت رسمی شرکتهای
معروف سازنده انتی ویروس جهت حل مشکل کمک بگیرید.فراموش نکنید 99% از کی جن ها و یا مولدین سریال
برای انتی ویروس ها حاوی کدهای متا برای بدست گرفتن کامپیوتر شما و ارسال تمام داده های مهم چون رمز
ورود و اطلاعات حساب بانکی و پسوردهای مختلف است!هر چند خیلی ها اینرا شوخی و یا بی اهمیت میدانند
اما باور کنید عین حقیقت است.این گونه بد افزارها در اخر هفته بعلت اینکه خود هکر در استراحت است و یا در
حال تحلیل کار روزهای قبل است در سیستم شما بصورت عدم فعالیت دیده میشود.والا یکبار که سیستم شما
تبدیل به زومبی شد دیگر کاری از دستتان برنماید.میدانم شبیه شوخی و یا اینکه سیستم بسیار محافظت شده
دارید و یا بدین باورید. اما یکبار هم از زاویه دیگر نگاه کردن ضرری هم نمیرساند.فکر نمیکنم برای یک معامله گر
در هر سطحی هم که باشد لو رفتن پسورد حساب و یا روش ترید کردنش خوشایند باشد!
بسیار ممنون از توضیحاتتون . چون من ذاتا محتاطم اعلام خطر شما رو کاملا جدی می گیرم و در صدد رفع بر میام . فقط چون کار تخصصی هست و راه حل شما احتیاج به فهمیدن اصطلاحات کامپیوتری داره کار برام سخته .

با بخش فنی شاتل صحبت کردم و خواستن دوباره تماس بگیرم تا خطو چک کنند . اونا می گن هیچ مشکلی از جانب شرکت وجود نداره و برای رفع مشکل داخلی (کامپیوتر شخصی ) تعهدی ندارند و توصیه به عوض کردن ویندوز کردن !
(من تازه با فرمت کردن درایو ویندوز یه نوشو نصب کردم)

حالا اگه راه حل پاک کردن اون فایل هایی که فرمودید مشکل دارن طولانی هست و از حوصله ی وقتتون خارجه لطفا نرم افزار(در صورتی که وجود داره) و یا سایت فارسی تخصصی اگه سراغ دارید معرفی کنید تا هم مشکل من که اذیت کندست حل شه هم من یکم سواد کامپیوترم افزایش پیدا کنه دیگه نذارم از این اتفاقا برا کامپیوترم بیفته !

با تشکر .
archfx آفلاين است پاسخ با نقل قول