نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 22:52   #26
Ali Tavakoli
Senior Member

Ali Tavakoli's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: همشهری دکتر علی شریعتی
تشکر از ايشان: 2,930 بار در 493 پست
Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Tavakoli
0

سلام
آقا خیلی جالب شد واسه من
این جا شده میدان تاخت و تاز . بچه های سایت به دو دسته تقسیم شدند .اینجا شده مکان یار جمع کنی
---------------------------------------------------------------------------------------
آقا نپرونید این اشخاص رو . چه راست چه دروغ . هالی گریل باشه یا نباشه مگه شما قدرت تجزیه و تحلیل ندارید که حرف یکی باعث گمراه شدنتون بشه . من خودم از شخصیت راسپوتین خوشم میومد چه بسا پست های ایشون رو شاید اصلا قبول نداشتم ( شاید هم داشتم )
--------------------------------------------------------------------------------------
دوستان جو تاپیک رو عوض نکنید . یه زمانی شاخص قصد داشت چهار روز بره مسافرت میومد یک تاپیک میزد از همه خداحافظی میکرد و جالب اینکه دوستان در فراقش گریه میکردند . حالا اینجا شده صحنه تاخت و تاز افکار
------------------------------------------------------------------------------------
دوستان از حرفهای من دلگیر نشید که من دوستدار تک تک بچه های سایتم