نمايش پست تنها
قديمي November 28th, 2008, 23:26   #20
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام

چیزی که از اعمال قوانین مورد نظر بر میاد ، حفظ جنبه آموزشی کار و کاهش عامل شانس هست تا به نوعی حق به حقدار برسه . درسته ؟

خب عرض من اینه : شما همه قوانین رو بردارید ، و بالانس رو حفظ کنید . اولا کسانی که ریسک رو خودشون رعایت نکن ، اتوماتیک حذف میشن . آموزش از این بیشتر ؟ این تجریه که عدم رعایت مدیریت سرمایه منجر به عدم نتیجه گیری میشه ، تابحال تو داستانها و تاپیکها نوشته شده . اجازه بدید ملموس تر لمس بشه . وگرنه اگر قراره کسی با خوندن و شنیدن به این موضوع توجه کنه ، تا حالا مساله دستگیرش شده .
این از بعد آموزشی قضیه . حالا به فرض که 1 نفر شانسی اومد بالا . اجازه بدید از 300 نفر ، 250 نفر مطلب رو درک کنن ، یکی هم شانسی برنده بشه . تازه اگه بالا بتونه بمونه . مسابقه آدمیرال همین دوره که نفر اول با 000 600 دلار و حدود 000 500 دلار اختلاف با نفر بعد خودشو کال کرد !

در مورد برنده شانسی هم ، من معتقدم بازار خودش با قضیه مقابله میکنه . اینهمه اصرار بر مدیریت سرمایه ، مگه برای کمرنگ کردن شانس نیست ؟ پس کسی که رعایتش نکنه ، خودش به استقبال بدشناسی رفته و احتمال کال شدنش رو بالا برده .

اما با گزینه کاهش لوریج موافقم . در این صورت سودهای آنچنانی و اتفاقی خیلی محدود میشن و نیاز به کنترلهای دیگه حذف میشن

نکته آخر : نمیدونم پاتون رو از مملکت اسلامی بیرون گذاشتید یا نه . با اقتصاد و سیاست و ... کار ندارم . اما اولین چیزی که برای من خیلی ارزشمند هست ، احترام به انسان بودنم هست . اینکه میدونم کسی نمیاد بگه چیکاره ای ، چرا اینو پوشیدی ، چرا اینو خوردی ، چرا اینطوری زندگی میکنی و ... در عین حال هر کسی هم حیطه خودش رو به عنوان یک انسان رعایت میکنه .

میخوام بگم به توانایی انسانها ( شرکت کنندگان ) در شناخت مصلحتشون احترام بگذارید و در عوض اجازه بدید اگر شکستی باید در کار باشه ،عملا اتفاق بیافته ، این بهترین جنبه آموزشی کار هست . وگرنه گوش همه از شنیدنی ها پره .

شاد باشید .
Sohrab_K آفلاين است
5 تشکر کننده از Sohrab_K: