نمايش پست تنها
قديمي December 21st, 2010, 12:30   #92
rzforex
Senior Member

rzforex's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2010
تشکر از ايشان: 606 بار در 172 پست
rzforex (سطح 1)rzforex (سطح 1)rzforex (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rzforex
-2

با سلام خدمت دوستان
همان طور که بعضی از دوستان مطرح کردن به نظر طرحی که الان در کشور اجرا شده باید خیلی زود تر از این ها اجرا میشد , و میتونه یه تحول اقتصادی در مملکت باشه .البته این طرح اگر بدون نظارت بر افزایش قیمت ها اجرا شود مصداق ضرب المثل اومدیم ابروهاش رو درست کنیم زدیم چشم رو کور کردیم میشود .ما میتونیم درست مصرف کردن را به معنی واقعی درک کنیم
اگر مسائل سیاسی رو بزاریم کنار و احساسی برخورد نکنیم .و با دید مثبت به قضیه نگاه کنیم درسته فشار 1-2 سال روی همه اقشار جامعه هست ولی بلاخره که باید اجرا میشد یا نه ؟!
شاید با این طرح اصل 44 درست تر اجرا بشه (از این جیب به ایون یکی جیب نره) خیلی از قسمت های مملکت هست که هنوز وابسته هستن در دست مردم قرار بگیره و بازار رقابتی شود در این صورت کیفیت بالاتر قیمت کاهش پیدا میکنه

به نظر من نرخ بیکاری بالاتر میره چون بعضی شغل های کاذب از بین میره , خیلی از جوان های ما چه تحصیل کرده چه تحصیل نکرده با یک ماشین مثلا شغل دارن که با این وضعیت بنزین دیگه بازارشون افت میکنه چرا که مردم برای مسیر های کوتاه سوار تاکسی نمیشم یا از وسایل نقلیه دیگر استفاده میکنند و در اخر دولت مجبور به ساخت کارخانه جات و ایجاد شغل میشود
همه این مراحل زمان میبره امیدوارم برای یک بار هم که شده هماهنگی بین مردم و دولت پیش بیاد .
و رفاه واقعی در زندگی مردم جاری بشه من کلا به این طرح خوش بین هستم

پیشاپیش یلدای همه ی دوستان مبارک

شاد موفق باشید!