نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 21:53   #23
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,001 بار در 162 پست
targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!

این یک پارادکس است در سایت سرمایه

آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی