نمايش پست تنها
قديمي September 15th, 2009, 00:44   #12
hadiearn
Senior Member

hadiearn's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: ایران سرای من است .
تشکر از ايشان: 1,084 بار در 288 پست
hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hadiearn
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ahmadrfa نمايش نوشته ها
آنتی ویروس
خیلیها فکر میکنند که اگه بهترین آنتیویروس یا سایر برنامه های ضد جاسوسی و ضد خرابکاری رو سیستم نصب شد کامپیوتر امن شده اما اینطور نیست به نظر من اگه یه آنتی ویروس نه چندان معروف و بینام و نشون ولی بروز و آپدیت داشته باشیم بهتر هستش در روز بیش از 10 ویروس خطرناک وارد شبکه جهانی میشه که تو ماه میشه 300 تا تو سال میشه نزدیک 4000 مورد پس ببینید بروز بودن چقدر مهمه
بعضی از آنتی ویروسها واقعا آپدیت نمیشن چون ما اونا رو نمیخریم شرکت متوجه میشه و یه پیغام آپدیت شد الکی برای ما میفرسته و ما دلمون خوشه که آنتی ویروسمون بروز ولی اینطور نیست حتما از بروز شدن صحیح اونا اطمینان حاصل کنید که خیلی خیلی مهمه
بعضی از آنتی ویروسها همراه خودشون برنامه های ضد جاسوسی هم دارند که بجز ویروس اونارو هم میگیرند ولی اگه فقط آنتی ویروس نصب کنید ممکن spyware adware و ... که تو حوزه ویرسها نیستند رو شناسایی نکنه
پس مواردی که گفتم حتما رعایت کنید .
من خودم از Mcafee Antivirus 8.5i + Antispyware 8.5i استفاده میکنم که آپدیت میشه ولی مشکلی که داره اینه که سرعت کامپیوتر را پایین میاره node , چندتا دیگه بیشتر وقتها الکی آپدیت میکنن
سلام احمد جان
کسپر اسکای چه طور؟
چو وقتی اپدیت میشه تمام فایلهایی که اپدیت میشه رو مینویسه چی و کجا دانلود شده
ولی مشکلش اینه که حدودا هر 3تا 5 روز یه بار ، کی هاش بلاک میشه