نمايش پست تنها
قديمي January 2nd, 2014, 19:40   #1
aminnobakht
Senior Member

aminnobakht's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 454 بار در 161 پست
aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به aminnobakht
Smile نظر دوستان راجع به راه اندازی دوباره انجمن

5

سلام دوستان عزیز
تازگیا خیلی پیش میاد که دوستان عزیز از بچه ها قدیم این سایت رو جاهای دیگه(بعضا حضوری) باهاشون آشنا میشم و واقعا لذت میبرم خودم هم چند وقتی ( حدود 4-5 ماه ) میشه که توی بورس ایران شروع به فعالیت کردم.
میخواستم از همه دوستانی که هنوز به اینجا سر میزنن یه خواهش دوستانه داشته باشم.
اونم چیزی نیست جز اینکه دوباره این ساین وزین و پربار رو سرپا کنیم، واقعا سایت عالی هست و حیفشه اینجوری خاک بخوره، هممون خاطرات خوبی رو از این انجمن داریم، به هم کمک کنیم، هر چند بورس ایران خیلی از جذابیت های فارکس رو نداره، اما ساز و کار جفتشون بازار سرمایه است و میشه از علم فارکسی خودمون خیلی راحت اینجا هم استفاده کرد و به هم کمک کنیم و این دفعه به جای کال مارجین ها و قرمز شدن صفحه متاتریدر هیستوری پر از رنگ سبز و لمس ها قشنگ حد سود رو شاهد باشیم.

اگر کسی مایل به همکاری هست خواهشا همین لحظه که داره این مطلب رو میخونه نظرش رو بیان کنه.

آقا رضا شما هم بعنوان ادمین اگه مخالف این حرکت از سمت بنده هستید لطفا این مطلب رو پاک کنید و به من هم با ایمیل خبر بدید، تنها دلیلم برای اینکار دینی بود که توی عمر فعالیتم توی بازار سرمایه نسبت به این انجمن و اعضاش روی دوشم حس میکردم.
aminnobakht آفلاين است پاسخ با نقل قول