نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 03:28   #1560
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
با سلام
فقط یک چیز
من دارم شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخ در میارم...میگم شاخ یعنی شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

من واقعا توی کار دنیا موندم

نمیدونم چی شده و چه خواهد شد...ولی مطمئنم تا مدتها این بهت با من خواهد بود.

فقط در توضیح بگم که من هم مثل بهزاد با کلاید ارتباط نزدیکی داشتم....در مدت زمانی که من با بهزاد جان و کلاید عزیز ارتباط زیادی داشتم هیچ وقت جز خوبی از طرف مقابل از هیچ کدومشون نشنیدم(یعنی کلاید از بهزاد و بهزاد از کلاید همیشه خوبی میگفتند).....من تا حالا سعادت یارم نشده با جناب امیر بابک دم خور بشم ولی از دیگر کسانیکه همیشه کلاید به نیکی یاد میکرد(حالا گاه یا بیگاه) ایشون بوده......نمیدونم چی رخ داده این بین

عجبا و غریبا

البته کلاید به پیغامهای من هم تا بحال جواب نداده...فکر کنم بهتر یکبار در یک جمع خصوصی بشینیم و 4 نفری صحبت کنیم خیلی خوب باشه...ببنیم چی شده؟؟؟؟

ارادتمند
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
پسورد کلاید رو دزدیدن !!

کار کاره اینگیلیساس !!!!

------------------------------------------

اگه بازم بحث و دعوا کنین من همین الان از سرمایه میرم و تا فردا صبح هم بر نمیگردم . جدی میگم .
جناب شاهرودی و جناب هورزاد
خداوکیلی من کلاید رو دوست دارم. چون دوستش دارم ازش این رفتار را توقع ندارم.
در هر صورت امیدوارم همه ما بچه های سرمایه قدر همدیگر رو بیشتر بدونیم و بخاطر یک مشت اعتقادات و اختلافات سیاسی و مذهبی و ... از هم اینقدر نرنجیم.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از AmirBabak: