نمايش پست تنها
قديمي February 25th, 2009, 00:39   #39
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله samans69 نمايش نوشته ها
عالیه راش بندازید
می تونم بپرسم شما وقتی اولین پستتون بعد از عضویت توی این سایت رو اینجا زدید و کلاً تا حالا هیچ پست دیگری هم توی این سایت نزدید چه جوری متوجه شدید که می تونید یک تاپیک اختصاصی داشته باشید؟

شما اول یه حداقل 100 تا پست توی تالارهای تخصصی مرحمت بفرمائید و یا چندتا از همین تاپیک های عمومی که می فرمائید بدرد نمی خوره ایجاد کنید اگر کار نکرد و نظر شما رو تامین نکرد تقاضای تاپیک اختصاصی بفرمائید.

پ . ن: البته من شما رو بعنوان نمونه و مثال گفتم از دست من دلگیر نشید، ولی من می بینم که خیلی از دوستان نه پست چندانی تاحالا زدند و نه اینکه تاپیکی زدند (چه برسه به این که به مشکل برخورده باشند) اونوقت تقاضای تاپیک اختصاصی کرده اند، من متوجه معنی و مفهوم این درخواستها نمی شم.

اگر هم این تصمیم قرار که اجرا بشه باید کسی باشه که حداقل بالای 100 تا پست داشته باشه و یا ثابت کنه که تاپیک به شکل گذشته براش مشکل ساز بوده نه اینکه هرکسی بتونه تاپیک اختصاصی ایجاد کنه.