نمايش پست تنها
قديمي April 21st, 2004, 14:56   #17
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
Originally posted by كاميار@ ۲ ارديبهشت ۱۳۸۳ @ ۱۲:۳۶ بعدازظهر
من كه پست كردن را اينجا اخرش هم ياد نگرفتم اميدوارم جاي اشتباه پست نكرده باشم .!

نه كاميار جان . درست پست كردي !
دستتم درد نكنه . فقط ما از بر و بچ پارس و آقاي كرباسيان انتظار نداشتيم اين مطلب را به اون صورت ناجور كپي پيست كند در سايت پارس . من در سطر آخر مطلبم نوشتم كه در صورت ذكر نام سايت نقل قول ايرادي ندارد ولي گويا آقاي كرباسيان و ديگر مسوولان پارس برايشان اين موضوع اهميتي ندارد .
البته موضوعي كه باعث ميشه فكر كنم براشون مهمه اينه :
من آدرس ميلم رو ([email protected] ) اونجا نوشتم كه نگن اومد لينك مطلبشو داد و تبليغ كرد و ... ( ميدونيد كه ..... تو پارس اينطوريه ! پورسانت قابليت هاي بالاي سايته ديگه !‌ ) اومدن آدرس ميلمو پاك كردن !
شما بگو كسي كه كمترين اطلاعي از اينترنت داشته باشه ميدونه كه آدرس ميل فقط مال منه و هيچ ربطي به سايت نداره ! ........
مثل اينكه به همينم اكتفا نكرده و كل آي دي ( ID ) من رو غير فعال ( disable ) كرده كه اينم احتمالا تو موافقتنامه معروف سايت پارس بوده و من نخوندم‌ !

تازه تو تاپيك ديگري آقاي كرباسيان مياد و كل مطلب من رو با فونت بهم ريخته و .... ( ميدونيد چقدر سر درست و حسابي بودن اين مطلب زحمت كشيدم ؟‌) آورده و سطر آخر را هم كه مربوط به كپي رايت بوده به دلخواه حذف كرده و تازه زيرش خودش كامنت گذاشته كه بله .....البته متن اصلي غلط املايي داشت !!!!!
اميدوارم از اين مساپل كه باعث عدم اطمينان بين سهامدارا ( كه اهدافشون با هم مشتركه ....حد اقل بين اعضاي اينجا كه اينطوره ) ميشه ديگه پيش نياد .
من اينبار چشمپوشي ميكنم . ولي از دفعه ديگه اجازه نقل قول مطالب خودم رو از سايت سرمايه نميدم ! مگر اينكه محترمانه آي دي من رو كه حق مسلم منه تو سايت پارس باز كنين . پستمم اديت كنيد و آدرس ميلم رو كه به ناحق پاك شده بزاريد سر جاش .
هر چند كه ديگه فايده اي نداره !
اين نحوه دلگرم كردن يكنفر علاقمنده كه كلي وقت گذاشته برا يك مطلب ؟
مسلما همه ميدونن كه هدف سايت ما اطلاع رساني بدون چشمداشته ! نه نيازي داريم به اعضاي مورد اعتماد و اعضاي غير قابل اعتماد ! :P نه كه نذاريم تبليغ كنه كسي تو سايت و بخوايم پول تبليغ بگيريم !!!

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول