نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 14:38   #1593
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Aamed نمايش نوشته ها
سلام کلاید عزیز
بنده جواب سوال های شما را نمی دهم و وارد بازی شما نمی شوم. استدلال هایی پوچ که اگر به پست های خود چه در دوره گذشته که قهر کردید و رفتید و چه در این دوره نگاه کنید متوجه خواهید شد که جواب سوال های شما چیست و قضاوت خوانندگان چه بوده است.

برای اطلاع می گویم جزوه هایی که برای شما ارسال شد را بنده در اسکن آنها به بهزاد کمک کردم و با اینکه تمامی آن جزوه را خوانده بودم و بهزاد به من هم داده بود اما من به منبع اصلی آن جزوه ها دسترسی داشتم پس نیازی به آن جزوه ها نداشتم.

تعریف شرافت را واگذار کنیم به کسانی که می خوانند شما در مورد شرافت چه گفته اید و من چه گفته ام....

اگر اینجا قانون مشکل دارد، بدانید که تلاش بر این است که قوانین شفاف شود مخصوصا برای افرادی مثل شما که قوانین را زیر پا می گذارند. بهزاد اقبالی در آن پست و تاپیک هیچ بی قانونی انجام نداد. امثال شما به خاطر مشکل داشتن با مدیریت سایت، تاپیک بهزاد را بدون توجه به سابقه دوستیتان پیراهن عثمان کردید تا در جهت تصفیه حساب های شخصی یا اعتراض به مدیریت، افترای سیاست یک بام و دو هوا را نسبت بدهید. با وجودی که این توجیه شما کاملا نادرست است اما بر فرض محال اگر حتی سیاست یک بام و دو هوا اینجا اجرا می شود چه الزامی به ادامه فعالیت شما در اینجا است؟
به جهت اطلاع شما عرض می کنم که من در سال 2004 یکی از مخالفان سیاست های این فروم بودم اما نه موضع گیری شخصی در مقابل کسی داشتم و نه باعث بر هم خوردن جو تخصصی آن دوره شدم. رفتم و زمانی برگشتم که اینجا را فرومی تخصصی برای فارکس دیدم و نه بورس تهران؛ فرومی که اگر از تمام فروم های فارسی زبان فارکسی سرتر نباشد چیزی هم کم ندارد.
شما اینجا چیزی را نمی توانید تغییر دهید چون رای و خواست عمومی و مدیریت فروم سرمایه است که روال فعلی به پیشرفت سایت کمک می کند. بنابراین لطف کنید یا با این قوانین کنار بیایید و یا اگر اعتراضی شخصی دارید آنرا در تاپیک های دوستان و دشمنانتان مطرح نکنید.

آرزومند بهترین آرزوهای شما
سلام مجدد

اگر می دونید که من بازی اغاز کردم...اگر می دونید که من حرف مفت می زنم...اگر می دونید که بحث با من نتیجه ندارد و جر می زنم...پس چرا وارد بحث میشید؟؟؟؟....پس چرا سوالاتی رو می پرسید که با پرسیدنشون قصدی جز تخریب دیگران و بزرگوار نشوندادن خودتون ندارید؟؟؟؟

اصلا شما بزرگوار و من پست...اصلا من بد خواه فو روم و شما خیرخواه....پس چرا خود شما قانون رو رعیات نمی کنید و با ادامه به اصطلاح بازی من حاشیه ایجاد میکنید؟؟؟

ایا غیر از این هستش که شما تا جایی وارد بحث میشید که بتونید پیروز باشید و بتونید با سوالات خودتون طرف رو بکوبید و وقتی با سوالات اساسی مواجه می شید و جوابی ندارید سریعا با گفتن :" وارد بازی شما نمیشم" از بحث خارج میشید؟؟؟؟
مرگ خوبه اما برای همسایه...اره؟؟؟؟
من نگران قضاوت دیگران در مورد خودم نیستم که از میان حرفام و گفتارم و نحوه برخورد با سوالات و نحوه جوابگویی به سوالات به خوبی مشخص هستش که چی هستم......

هر کسی پست قبل من رو (در جواب به شماست ) بخونه می بینه که من به شفافی به سوالات شما جواب دادم....حالا هم از شما جواب شفاف در مورد سوالاتم میخوام....لطفا پشت این عبارت "وارد بازی شما نمیشم" قایم نشید که اگر اهل بازی کردن و بازی پنداشتن این مسایل مهم نبودید هیچگاه وارد نمیشدید

در ضمن من سوالی از بقیه دوستان کردم مبنی بر اینکه روشی که در اون برای مقابله به یک فرد مسایل خصوصی رو رو میکنند درسته یا نه...جوابش یک کلمه است...دوستان لطف کنند جواب بنده رو بدن ...همانطور که گفتم فقط برای روشن شدن خودم میخوام تا ببنیم عقیده ام تا بحال درست بوده یا نه؟؟؟

همچنین با پست اخیر جناب خسروی و نحوه جواب دادن به سوالات یک سوال دیگه هم از همه دوستان دارم:

ایا این نحوه بحث کردن درسته که پشت سرهم از فردی سوال بپرسیم و وقتی جوابمون داده شد و سوالاتی از مون پرسیده شد در جواب بگیم وارد بازی نمیشم؟؟؟...ایا این اسمش بحث کردن یا اسمش انتقاد کردن هستش؟؟؟؟...یا اینکه اسمش کوبیدن طرف مقابل به هر وسیله ای هستش؟؟؟

خواهشا جواب این سوالات من رو بدید....میخوام خودم بفهمم ایا این رویه برخورد با طرف مورد بحث درست و انسانی هستش یا نه؟؟؟؟...ایا میشه دم از قانون مندی و درست کاری زد و در عین حال با این روشها با فرد خاطی،قانون شکن ،مشکل دار و پست برخورد کرد؟؟؟

با احترام

کلاید