نمايش پست تنها
قديمي September 17th, 2009, 21:00   #14
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

خوب دوستانی که ثبت نام کردن تا الان حدود 9 نفر هستن که من اصلا فکر نمیکردم که به این زودی این تعداد از دوستان ثبت نام کنن واسه همین چند تا راهنمایی بکنم تا الان که من این بازی رو انجام دادم متوجه شدم یکی اینکه اول از همه میزان تولیدات چوب و گندم رو بالا ببرید برای مثال اول دو تا هیزم شکن رو ارتقا بدید به سطح یک بعد مزرعه گندم رو ارتقا بدید به نظر من میزارن تولید گندم همیشه باید حداقل 10 تا بیشتر از مصرف باشه چون خیلی مهمه که ذخیره داشته باشید از ایجاد ساختمان در ابتدای کار امتنا کنید این اشتباه رو من کردم و الان ذخیره مواد اولیه کم دارم و منتظرم که با تولیداتم دوباره ذخیره داشته باشم سعی کنید واسه چیزای ریز ذخیره مواد اولیه رو خرج کنید برای ابتدای کار زیاد آهن احتیاج نیست خیلی کم مصرف میشه بهتره که معدن آهن رو بعدا ارتقا بدید حالا اینا رو داشته باشید تا بعد در ضمن برای اینکه جمعمون جمع باشه حتما سرور 4 رو انتخاب کنید چون فعلا به قول جناب سعیدیان نه جنگی در کار هست و نه اینکه مزاحم آنچنانی هر دوستی هم سوالی داشت بپرسه تا بهش جواب بدیم اینجا دوستان وارد زیاد هستن راستی یه سوال هم من از دوستان وارد دارم آیا موقعی که میخواهیم اتحاد ایجاد کنیم فرقی نمیکنه که چه نژادی باشه مثلا رومی ها با گولها میتونن با هم اتحاد داشته باشن