نمايش پست تنها
قديمي March 15th, 2010, 23:47   #243
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام : یه روز خوب میاد

خیلی زیباست توصیه می کنم دانلود کنید

متن آهنگ :

یه روز خوب میاد، که ما همو نکشیم، به هم نگاه بد نکنیم، باهم دوست باشیم و دست بندازیم رو شونه های هم مثل بچگی ها تو دبستان، هیچ کدوممونم نیستیم بیکار، در حال ساخت و ساز ایران، واسه اینکه خسته نشی این بار، من خشت می ذارم تو سیمان
بعد این همه بارون خون بلاخره پیدا میشه رنگین کمون، دیگه از سنگ ابر نمیشه آسمون، به سرخی لاله نمیشه آب جو، موذن اذان بگو خدا بزرگه بلا به دور، مامان امشب واسمون دعا بخون

تا جایی که یادمه این خاک همیشه "ندا" می داد، یه روز خوب میاد که هرج و مرج نیست و تو شلوغی ها به جا فحش به هم شیرینی می دیم و زولبیا، بامیه، همه شنگولیمو همه چی عالیه، فقط جای رفیقامون که نیستن خالیه، خون می مونه تو رگ، و آشنا نمیشه با آسمون و آسفالت، دیگه فواره نمی کنه لخته نمیشه، هیچ مادری سر خاک بچه نمیره، خونه پناهگاه نیست و بیرون جنگ، وای از تو مثل بم ویرونه ام، یا اصلا مثل هیروشیما بعد بمب، نمی دونم دارم آتیش می گیرم و اینو می خونم، پیش خودت شاید فکر کنی دیوونه ام، ولی یه روز خوب میاد اینو می دونم

راستی وقتی یه روز خوب میاد شاید از ما چیزی نمونه جز خوبیا، نا امن و خراب نیست همه چی امن و امانه، کرما هم قلقلکمون می دن میشیم شادروان، آسمون به چه قشنگه، کنار قبر سبزه چمنه، هیچ مغزی نمی خواد در ره، فقط اگه صبر داشته باشی حله، دست اجنبی کوتاس از خاک، نگو اوووو کو تا فردا، اگه نبودم می خوام یه قول بدی بهم، که هر سربازی دیدی گل بدی بهش، دیگه هیچ مرغی پشت میله نیست، هیچ زن آزاده ای بیوه نیست، دخترم بابات داره میاد خونه، آره برو واسه شام میز بچین
یه روز خوب میاد

آخرین ويرايش توسط emilvr در March 15th, 2010 و ساعت 23:56
emilvr آفلاين است پاسخ با نقل قول