نمايش پست تنها
قديمي August 9th, 2010, 21:56   #341
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام SabaData عزيز ، ظاهراً شما به سؤالهاي خودتان و جوابهاي اين حقير كمي خوب دقت نكرده ايد ...
-------------------------------------------------------------------
در پست شما با شماره 334 ، شما گفته ايد :

با سلام ، دوستان گرامی هر کاری میکنم تا مطلبی ارسال کنم یا نظری به مطالب ارسالی دوستان بدم سیستم بهم اجازه این کارو نمیده و منو به یه صفحه ی دیگه لینک میده که تو محتویات صفحه اینارو درج کرده:
  1. ممکن است کمتر از 15 روز از عضویت شما گذشته، یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.
  2. ممکن است نام کاربری شما فعال نشده باشد.
  3. ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد.
(یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.) من خودم فک میکنم این دلیل مشکل بندس ولی میشه دوستان بگن با این شرایط که نمیتونم جایی چیزی ارسال کنم چطوری میتونم پستهای خودم رو به 30 برسونم؟؟!
در اکثر قسمتهای انجمن این مشکل برام ایجاد شده به غیر از این بخش. لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
و از طرفي در پست شما با شماره 340 ، شما گفته ايد :
... حداقل 15 پست جهت ارسال ( ! ) تاپیک جدید ...
-------------------------------------------------------------------
( ! ) = " ارسال " براي ارسال پست يا ارسال پاسخ به پست دوستان محترم بكار مي رود و " ايجاد " براي ايجاد تاپيك ...
خب حقيقتش يا مشكل از هوش كم اين حقير است يا اينكه درست متوجه منظور شما نشده ام ( اگر از دوستان عزيز كسي متوجه شده ، بسم الله ايشان را راهنمائي بفرمايد ... )
مشكل شما دقيقاً چه چيزي مي باشد ؟ عدم امكان ايجاد تاپيك جديد يا عدم امكان دادن پاسخ به پستهاي دوستان در تاپيكهاي ديگر ( بغير از اين تاپيك ) ؟
اگر جسارت نباشه توصيه مي كنم بعنوان يك شخصي كه از مشكل شما آگاهي ندارد ، پستهاي خوده عزيزتان و پاسخهاي اين حقير را مجدداً و اين بار با تأمل كافي بخوانيد تا ببينيد آيا واقعاً حق با بنده مي باشد كه شما هنوز مشكلتان را درست بيان نكرده ايد و ضمناً پاسخ عرايض بنده در پست شماره 335 را هم نداده ايد و بدنبال راه حل مشكل فوق ( ؟ ) مي گرديد ...
صلاح نمي بينم بيشتر از اين مزاحم شما درباره اين موضوع باشم و از اينكه ( ظاهراً ) نتوانستم كمكي به شما بكنم ، صميمانه از شماي بزرگوار و ديگر بازديدكنندگان محترم تاپيك ، عذرخواهي مي كنم ...
با احترام و تشكر : Honda

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط Honda در August 9th, 2010 و ساعت 22:01
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Honda: