نمايش پست تنها
قديمي February 25th, 2006, 15:10   #1
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
با قابلیت های وب سایت آشنا شویم

0

سلام

در اين تاپيك لطفا در هر پست يك آموزش قابليت هاي جديد وب سايت(كه ممكن است در نگاه اول بنظر نيايد يا افراد تازه وارد آشنا نباشند) را ارائه كنيد.

1- ذخيره كردن پيغامهاي خصوصي:

ميتوانيد با سه فرمت CSV( با اكسل باز ميشه)، متن(TXT) و XML (نيدونم!) پيامهاتون رو در كامپيوترتون ذخيره كنيد. من خودم هم اصلا از پاك كردن پيغامهاي خصوصي ام خوشم نمياد و دوست دارم داشته باشمشون .
پايين صفحه پيغامهاي خصوصي، با كليك روي هر كدوم از سه گزينه اي كه در عكس زير علامت زدم ميتونيد با همون فرمت پيامهاتون رو ذخيره كرده و در هارد كامپيوترون ذخيره كنيد. بعدش با خيال راحت جعبه پيغامهاتون رو خالي كنيد:

2.JPG

راه وارد شدن به صفحه پيغام خصوصي: يك راه عمومي هست كه در پايين هر صفحه يك اسكرول هست كه بازش كنيد ميتونيد به جاهاي مختلف وب سايت از جمله Control Panel(براي عوض كردن امضا، آواتار، ايميل، پسورد ...) يا فرومهاي مختلف و همچنين صفحه پيغامهاي خصوصي برويد:

1.JPG

راه دم دست تر در عكس بعدي آمده است:

3.JPG

يك راه ميانبر هم هست:

4.JPG

اگر پيامهاي خصوصي شما فعال نيست، در بخش تنظيمات و با انتخاب "تنظيمات شخصي" از منو سمت راست، به صفحه اي شبيه عكس زير دسترسي داريد:

6.JPG

با تيك زدن مورد اول، پيامهاي خصوصي فعال مي شود. با زدن تيك دوم در صورتي كه فردي به شما پيام خصوصي بفرستد از طريق ايميلي كه به سايت معرفي كرده ايد با خبر ميشود. مورد سوم نيز براي اين است كه پيام خصوصي در يك صفحه جديد بصورت Pop Up باز شود.
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از yaser_rashidi: