نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 21:56   #1482
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

با توجه به شریطی که این چند روزه حاکم بوده من فکر کردم الان که اون تاپیک رو زدم هر دقیقه حداقل 20 تا پست زده می شه .

دوستان یک مقدار دارید احساساتی و بدون منطق با مسائل برخورد می کنید. من احساس می کنم که گروه معترضین ظاهراً درخواست خاصی ندارند و فقط قضیه رو شلوغ کردید دوستان.

اگر اعتراض شما به وحیدخان بوده که واقعاً باید من رو ببخشید، ایشون براساس قانون عمل کرده و شاید یک یا دو مورد نظرات شخصی که داشته هم اعمال کرده ولی در کل فقط فقط قانون اعمال شده (اگر کسی غیر از این رو می گه پستی که زده رو دوباره همینجا بزنه تا باهم بررسیش کنیم یا پیغام خصوصی بده یا حداقل موضوعش رو بگه).

متاسفانه ما در مملکتی زندگی می کنیم که شرایط زندگی سخته ، قانون های ظالمانه و سختی داریم که در خیلی موارد ما رو ناراحت می کنه، درسته عادلانه نیست ولی خوب چیکار می شه کرد؟ آقا رضا یا آقا وحید این وسط چیکار هستند؟

شما اگر به قانون مملکت و نظام اعتراض دارید، من به شما قول می دم که اینجا هیچ کس نمی تونه این قوانین رو عوض کنه، قوانین همون بود که هست، (حتی اگر آقا رضا هم بگه که می تونید قانون رو عوض کنید اینکار شدنی نیست).

دوستان من از شما یک انتظار دیگه ای داشتم، یعنی واقعاً اعتراض شما فقط اینه که چرا این پستهای خلاف قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی زدید پاک شده؟

آقا رضا من خواهش می کنم حالا که هیچ کس اعتراض جدیدی نداره، همون رویه سابق رو پیش بگیرید و بی خودی هم اینقدر این بحث رو که باعث کدورت بین اعضاء شده کش ندید.

من هم از همه واقعاً عذر می خوام که چنین بحثی رو راه انداختم، مثل اینکه فقط من اینجا مشکل اساسی دارم که اونم از دفعه دیگه توی پیغام خصوصی عنوان می کنم.