نمايش پست تنها
قديمي September 8th, 2009, 10:51   #10
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله candletrader نمايش نوشته ها
سلام
من باز هم سوالی دارم:
مدتیه با گرافیک سیستم خودم مشکل دارم. هر بار که آپ میشم یکجور نشون میده یه بار درسته و یه بار آیکونها محو وتار هستند و یا بزرگ و ناقواره ! دو بار هم درایور کارت گرافیک خودم را نصب کردم (GForce 7600) ولی باز همون مشکل هستش. در همین بین مانیتورم (Samsung SyncMaster cw1931) نیز خراب شده که درستش کردم. آنتی ویروس بروز هم دارم(McCofee). البته پسرم بازیهای کامپیوتری مختلف روش نصب و بازی میکنه و بعضی وقتها هم بعد از بازی اینجوری میشه. آخرین بازی نصب شده کانتر می باشد. الان هم یک عیب جدید داره که صفحات را بدون رنگ زمینه برای متون و گرافیکهای مربوطه (مثل همین نوارهای آبی که زمینه همین فروم و یا در منوها هستش) نشون میده و پس از مدتی با یک صدای پیپ رنگها ظاهر میشوند . خلتصه اینکه از دستش کلافه شدم.
مشکل دیگه اینه وقتی با کلید روی کیبورد هایبرنیت میکنم سیستم هنگ میکنه و روی حالت preparing to hibernate قفل میشه ولی اگر برای این کلید شات داون تعریف کنم شات داون میشه.
اگر دوستان راهنمائی کنند سپاسگزار خواهم بود.
ممنوم
سعید محمدی
با این شرح حال که فرمودید مشکل کارت گرافیکی شما سخت افزاری می باشد و با نصب دوباره درایور یا عوض کردن ویندوز یا ... برطرف نمی شود .
یا باید به گارانتی مراجعه کنید یا کارت گرافیکی جدید تهیه کنید .
در این مورد مشکل گرافیک درکتان میکنم که واقعا اعصاب خورد کن است و گاهی حتی با عوض کردن ویندوز یا ریست کردن کامپیوتر ، موقتا مشکل حل می شود ولی دوباره ...
به عنوان آخرین راه قبل از مراجعه به گارانتی ، یک بار کارت گرافیک را از روی مادربرد در بیاورید و دوباره جایگذاری کنید .
این روش شاید مسخره به نظر برسد ولی بعضی وقت ها میبینید که ناگهان مشکل حل شده است .
---------------
اون مشکل در مورد هایبرنیت نیاز به بررسی بیشتر دارد ، چون برای این مشکل یک یا دو دلیل نمیشه شمرد بلکه دلایل مختلفی از ایراد همین کارت گرافیکی یا مادربرد گرفته تا مشکل ویندوز یا ویروسی شدن یا Uninstall نشدن درست یک برنامه یا .... میتوان نام برد .

آخرین ويرايش توسط Kasra در September 8th, 2009 و ساعت 11:05
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Kasra: