نمايش پست تنها
قديمي July 4th, 2008, 16:56   #30
masood22
Member

masood22's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 36 بار در 20 پست
masood22 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

والا ما هم قصد نداریم چیزی رو نابود کنیم. لطفا دقت کنید:

جناب سهامدار جزء که از اعضای قدیمی سایت سرمایه هستند، در این مدت چند سال ۹۶۲ بار از دکمه تشکر استفاده کرده اند. لذا بسیار بعید است که در مدت یک روز بیش از ۳۰ بار از این دکمه استفاده کنند. لذا این مورد محدودیتی برای هدفی که شما در پست بالا اشاره کردید ایجاد نمی کند، اما استفاده از این دکمه را به سمت هدف اصلی که برای آن طراحی شده هدایت می کند.

فراموش نکنیم دوستانی که درج تشکر آنها در زیر یک پست به آن نوشته ارزش و اعتبار می دهد، از این امکان بطور مداوم استفاده نمی کنند.

با تشکر
با تشکر از توجه شما ولی من انتظار داشتم به عرایض بنده بیشتر توجه کنید.
من مثال رانندگی در جاده را زدم. یک راننده ممکنه در سال یک بار با چراغ چیزی را به رانندگان مقابل بفهماند ولی همان یک بار باعث جلوگیری از بروز اتفاقات بد زیادی است.

مسائل را شما می خواهید ببرید در یک قالب ولو با هر خسارتی. یکی از مدیرها در بالا گفته این تعداد تشکر فورا برای من تمام می شود و اینجا شما باز می فرمایید روزی 30 تشکر کافی است.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
راستش بنده تازه متوجه شدم که بیش از30 تشکر در روز نمیتوان کرد.ان هم زمانی که متوجه شدم دکمه تشکر برداشته شده.راستش بنده به عنوان مدیر باید همه پست ها رو بخونم و اظهار نظر کنم.حداقل تعداد تشکرها رو در روز بیشتر کنید چون این دکمه من ساعت 10 صبح نشده خاموش میشه و دیگه نمیتونم از کسی تشکر کنم به همین دلیل ممکنه دوستان فکر کنم به پستهاشون بی توجهی شده.در ضمن جواب دادن و یا پست زدن کتبی برای تشکر کار مشکلیه.

با تشکر از زحماتی که میکشید
توجه کنید زیر همین پست 4-5 تشکر است که نشانه تایید است. یعنی شدت قضیه. شاید بفرمایید 30 تا برای این موارد بسه. و به اثر روانی این سهمیه بندی توجه نمی کنید. مثل سهمیه بندی بنزین که شاید 300 لیتر برای هر اتومبیل کافی بود ولی اثر روانی آن باعث به هم ریختن اقتصاد شد.

بهتر است نخواهید این قانون را برای همه یکسان عمل کنید. کاربران فعال(شامل مدیران) را با کاربران تازه واردی مثل من در یک قانون نگنجانید. این به ضرر ما مبتدی ها هم هست. مثل این است که بگوییم وزیر هم در شطرنج بیش از 4 خانه حرکت نکند. این به معنی موزون کار کردن نیست. موزون بودن یعنی هر مهره بنا به ارزش خود ارزش گذاری شود.

شما اهدافی دارید -برای جلوگیری از ناهنجارهایی.... ولی حذف نامناسب ممکن است خسارت های بیشتری از ناهنجاری های فعلی به بار آورد.

در آخر باز تکرار می کنم کلید thank کاربردهای خیلی زیادی دارد. من در پست قبل نخواستم پست طولانی شود و لیست نکردم به این امید که شما خودتان متوجه اهمیت قضیه بشوید.
یک مثال اینجا اضافه می کنم. فرض کنید کاربری می گوید آقای فلانی شما پستهای خیلی مفیدی دارید و آن کاربر کلا صد پست زده. یعنی جزو اون هزارپسته ها و دو هزار پسته ها نیست که زیاد سرشناس باشد. حالا 4 تا thank زیر این پست بخورد. یا دیدن این 4 تشکر من متوجه می شوم که 4 بار تایید شده که آن کاربر گم نام بسیار با سواد است و می روم همه پستهای او را می خوانم و مثلا سیستم معاملاتی وی که کلا در ده پست عرض شده را می یابم.
تشکرها مثل ردپاهایی هستند که ما(من نوعی) می توانم با ردیابی آنها مثل یک کارآگاه به سوی مطالب مفید تالار هدایت شوم. و با نبود آنها خرمنی از پستهای روی هم ریخته شما برای من باقی می گذارید که در عرض چند سال هم شاید کسی نتواند بخواند.

آخرین ويرايش توسط masood22 در July 4th, 2008 و ساعت 17:05
masood22 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از masood22: