نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 22:18   #1483
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

کسی فهمید که تو 3-2 ساعت اخیر چه اتفاقی افتاده که همه دوستان با هم و به یکباره نظرشوت عوض شده و اصرار به کاری دقیقا" خلاف اون چیزی دارن که طی چند روز اخیر داشتن و سایت به این حال و روز افتاده؟!!

پستهای پشت هم دوستان رو که طی همین چند ساعت اخیر با هم زده شده ببینید!!:
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
جناب حصارکی این در حالی است که ما به تدوین رای دهیم که بنده خواستار تدوین و دویاره نوشتن نیستم.در مورد تعیین مدیر تالارها فقط با نظر اخلاقی آقا رضا مواجه هستیم نه قوانین.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
جناب حصارکی من به همراه دوستان معترض عنوان نمودیم قانون را کاملا پذیرفته ایم و اگر قرار است چیزی تدوین شود بحث مدیر تالار است و نحوه هیات نظارت نه خود قانون.حالا آن تاپیک چه نکته ای داشت بنده عاجزم از پاسخ دادن!
حالا این پستها که چند روز پیش زده شده رو ببینید :
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
دوستان سختش نکنید .اولین قدم قانون هست که یا باید تغییر کند یا اصلاح شود .برای این اولین قدم باید تیم تشکیل شود .تیم هم از بچه های قدیمی و فرهیخته ی سایت باید انتخاب شود.تا اینجا را به توافق و رای گیری برسیم به مراحل بعد هم می رسیم ان شاءالله.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
به نظر من که احتمالا بی ارزش هم هست اگر می خواهیم بحث را ادامه دهیم

1-از بیان مسایل شخصی و رابطه های خصوصیمان پرهیز کنیم
2-راجع به چگونگی حذف پستها و تاپیک ها و قوانین انها صحبت را ادامه دهیم
3-به دنبال راهی باشیم که در عین اینکه مطلبی می نویسیم از دری وارد شویم که کمترین ریسک را در پاک شدن داشته باشد
4- قوانین مدیریتی تالار عمومی را اصلاح نماییم

قصد جای دیگری بود به کجا رسیدیم قصد یافتن دریچه ای برای سخن گفتن بود نه .......

دوستان عزیز من...شما دنبال چی هستید؟؟ چرا تو چند روز اخیر باید اینقدر جو سایت خراب بشه؟؟
من تو چند روز اخیر هیچ شرکتی تو این بحث نداشتم ولی الان ممنون میشم اگه یکی توضیح بده که پس این همه جاروجنجال و متشنج شدن سایت سر چی بوده؟
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول