موضوع: ADSL مخابرات
نمايش پست تنها
قديمي March 6th, 2010, 00:38   #71
payammm
Senior Member

payammm's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
محل سكونت: در ديار خوشبختي
تشکر از ايشان: 1,466 بار در 462 پست
payammm (سطح 2)payammm (سطح 2)payammm (سطح 2)payammm (سطح 2)payammm (سطح 2)payammm (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aras194 نمايش نوشته ها
خواهش میکنم،
بله همونطور که آقای پیام فرمودند قاعدتا بایستی در مناطقی که خودشون مشخص کردند آنتن دهی داشته باشه، البته اکثر این مناطق شاید آنتن داخلی رو ساپورت نکنه. ضمن اینکه تا اونجایی که من شنیدم هنوز قابلیت تعویض آنلاین آنتنها مثل تلفن همراه براش میسر نیست، به زبون ساده تر در حین حرکت، ارتباط پایداری نخواهید داشت.
باز هم تا اونجایی که من میدونم، این تکنولوژی مستقل از تکنولوژی وای فای هست و بنابراین با موبایل یا لپ تاپ های معمولی قابل دریافت نمی باشد. به همین دلیل داریم این تکنولوژی عظیم رو از چین وارد میکنیم. این رو هم شنیدم که مدل خاصی از گوشی HTC قابلیت دریافت این تکنولوژی رو داره.

کلا دردنیا با یه چیزی در حد و اندازه های فلش مموری usb قضیه رو حلش کردن اما ما چون داریم لااقل 110 تومن پول میدیم باید یه چیز بزرگتری باشه که یهو ما به اشتباه !! فکر نکنیم که ایرانسل خدای نکرده داره با 10 تومن چینیا رو راضی میکنه و 100 تومن بقیش رو میزنه به جیب

با درود
البته دوست من خودم به شخصه دارم از وایرلس استفاده میکنم و هم usb و هم دوایس های PCI ( مودمهای داخلی وایرلس) و هم انواع مودمهای خارجی ( دیشهای وایرلس) را تست کردم . هیچ کدوم مثل نانو استیشن فایو جواب نداده بهم ( مدل یک نوع مودم خارجی هست )
usb و PCI که فقط و فقط برای راههای کوتاه خوب جواب میدن ولی مودمهای خارجی بسیار بسیار عالی جواب میدن .
موفق باشید