نمايش پست تنها
قديمي April 16th, 2009, 13:13   #37
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Meysam Piri نمايش نوشته ها
جناب Honda تمام مواردی که فرمودید متین و منطقی فقط بنده با بند ۶ صحبتهاتون مشکل دارم .فکر می کنم اگر قسمتهای غیر تخصصی سایت رایگان باشد دوستانی که علاقه مند به فعالیت در این قسمت هاهستند و تعدادشان هم کم نیست نیازشان برطرف می شود.

گرفتن مبلغی جهت عضویت برای استفاده از قسمتهای تخصصی گامی در جهت حرفه ای تر شدن بزرگترین فروم تخصصی فارکس در ایران است.

مگر این حق عضویت مبلغش چقدر است که فرمودید بعضی از عزیزان استطاعت پرداخت این مبلغ را ندارند؟

اینجا یک پارادوکس به وجود می آید .شما زمانی که هر فرد برای یادگیری این کار صرف می کند ,پولی که بابت خرید کتاب ها هزینه می کند, مبلغ لازم برای افتتاح حساب نزد یک کارگزاری, هزینه ماهانه ای که برای اینترنت می پردازد و.....را در نظر بگیرید.آیا مبلغ ۲۰۰۰ تومان حق عضویت در هر ماه در مقایسه با این موارد رقم هنگفتی محسوب می شود؟

اگر شخصی که به قول شما در مناطق دور افتاده زندگی می کند و توانایی پرداخت چنین مبلغ اندکی را ندارد پس این شخص پولی برای پرداخت اینترنت ماهانه هم ندارد ,نمی تواند کتاب بخرد و قادر به افتتاح حساب هم نیست!!!

آیا به نظر شما این کار برای چنین شخصی مناسب است؟؟؟؟؟؟
با سلام خدمت دوست عزیز و نازنینم در سایت سرمایه

بنده نیز برای دریافت پول از دوستان ایرادی نمی بینم بخصوص برای تالار های تخصصی که گامی برای تخصصی شدن سایت دارداما
اما بهتر است ابتدای این کار با هزینه کمی مانند هر 6 ماه 5000 تومان باشد تا زمانی که این سایت نیز دارای نیرو های فعال دیگری شود و همچنین دوستان عزیزمون درامد بیشتری بدست بیاورند

اما خاطر عزیزمون رضا جان
باید عرض کنم همکار برای مدیران عزیز سایت نیز یک گام موثر جهت ارتقا کیفیت کاری سایت می باشد که بهتر است هر چه سریعتر نسبت به ان اقدام شود(که در مورد بعضی از تالار ها اقدام شده است)
در ضمن بهتر است برای مدیر تالار ازاد نیز عزیز نازنینی را مسئول بفرمایید که این تالار نیز دارای مدیر شود (با توجه به اینکه مسئله تائید مدیریتی هنگام ایجاد تاپیک جدید اجرا شده بسیار خوب است

با تشکر
هرکول
HERCOOL آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از HERCOOL: