نمايش پست تنها
قديمي December 1st, 2008, 16:16   #71
mohammad_forex
Senior Member

mohammad_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 596 بار در 111 پست
mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام به جناب mohammad_forex

راستش منظور شما رو بطور کامل متوجه نشدم. اما با این پست شما یه مقدار به فکر فرو رفتم که واقعا شما در مورد دلیل برگزاری این مسابقه، قوانین مسابقه و برگزار کنندگانش چه فکری می کنید؟

باز جای شکرش باقیه که این مسابقه real نیست که پولی جابجا بشه. (لطفا جناب henriholmz پست جناب mohammad_forex رو ببینند که با برگزاری یک مسابقه دمو چه حرف و حدیث هایی بوجود میاد. وای بحال زمانی که مسابقه real برگزار بشه!) *****
. . .

همونطور که قبلا هم گفتم، هدف اصلی من از برگزاری این مسابقه، افزایش دانش، تجربه و مهارت شرکت کنندگان بوده.

مدیران محترم شرکت ایمانی هم نهایت لطف رو داشتند و تعیین شرایط و قوانین مسابقه و نحوه انتخاب برندگان رو به ما واگذار کردند. قوانین دوره اول رو هم بنده شخصا نهایی کردم. (البته با دوستان زیادی از جمله برخی مدیران محترم سایت در این مورد مشورت کردم)

من معمولا سعی می کنم از نظرات هیچیک از دوستان دلخور نشم. اما با اینطور قضاوت ها خستگی به تن آدم باقی می مونه.

موفق باشید
ديگه من چی بگم ? من هيچ حرفی ندارم .
فقط اگه هدف آموزشه حتماً لورج رو به کاربران ياد بديد که اصلی ترين
مانی منجمنت همون لورج پايين و باقی موندن در بازاره و بعد سود کردن
پس تماميه نوشتهای پست قبل درسته(تمامی روشها)
پس اگر لورج بالای 1:20 باشد شما داريد به دوستان اشتباه آموزش می ديد .
پس خدا رو شکر که يه مورد تصويب شد .
و من گفتم قصد جسارت ندارم اگه این پست با این جواب به معنی اینکه
من دارم هرز می گم . خير بنده اشتباه کردم ولی هرز نگفتم .

این پاسخ از مديری که من ميشناختم بعيد بود .

در هر صورت من از همه بخاطر عوام فريبی و خيانت به نواميس مردم
پوزش ميطلبم و درخواست اشد مجازات رو دارم .

*****:در ضمن ببخشيد ولی فکر می کنم همه قادر به مشاهده تمام پستها باشند

برای ريل هم اولين نفر بنده رو ثبت نام کنيد چون منتظر این فرصت محدود خيلی وقته که هستم با پول خودمون با جايزه خيلی بيشتر .
با 100 نفر شرکت کنده هر حساب 500 $ يا به بالا با لورج 1:50 . جايزه هام جذاب نه 1000 $ . چيزی که برای 1 ماه ارزش کوچ از ريل خودم به اون رو داشته باشه.

منتظريم.

صلوات .

آخرین ويرايش توسط mohammad_forex در December 1st, 2008 و ساعت 16:25
mohammad_forex آفلاين است